Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Bardzo sobie chwalę Drinwell 360 , dziewczyny piją chętnie , do mycia wygodne , co kilka dni myję " plastiki " , a raz na dwa tygodnie odkamieniam w gorącej wodzie z octem wszystko . Ze strony zooplusa ściągnęłam instrukcję rozkładania i mycia i po pierwszym razie już jej nie potrzebuję . Tylko po odkamienianiu puszczam dwukrotnie na chwilę chwilę poidło żeby się przepłukało i wylewam wodę, bo dziewczyny nie chciały inaczej pić . Widocznie czuły ocet pomimo dokładnego , jak mi się wydawało , płukania . Za radą Dorszki wyrzuciłam filtr węglowy . Jedyny problem to wyłamane malutkie łopatki te pod kapturkiem z napisem . Służą do regulacji strumienia i podczas używania i mycia kilka się wyłamało . Ja nie znalazłam tej części do dokupienia , ale może któraś z Was spotkała się z czymś takim ?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

agniecha pisze:Bardzo sobie chwalę Drinwell 360 , dziewczyny piją chętnie , do mycia wygodne , co kilka dni myję " plastiki " , a raz na dwa tygodnie odkamieniam w gorącej wodzie z octem wszystko . Ze strony zooplusa ściągnęłam instrukcję rozkładania i mycia i po pierwszym razie już jej nie potrzebuję . Tylko po odkamienianiu puszczam dwukrotnie na chwilę chwilę poidło żeby się przepłukało i wylewam wodę, bo dziewczyny nie chciały inaczej pić . Widocznie czuły ocet pomimo dokładnego , jak mi się wydawało , płukania . Za radą Dorszki wyrzuciłam filtr węglowy . Jedyny problem to wyłamane malutkie łopatki te pod kapturkiem z napisem . Służą do regulacji strumienia i podczas używania i mycia kilka się wyłamało . Ja nie znalazłam tej części do dokupienia , ale może któraś z Was spotkała się z czymś takim ?
Też połamałam niestety ;-))
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Natashas »

Też połamałam i to chyba nawet przy pierwszym myciu... Miałam napisać do nich czy podlega to reklamacji, ale to przekładałam i przekładałam, a poidło dalej cieszy się zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: dagusia »

Tez mam drinkwell 360 i tylko to poidło moje koty lubia :ok: Po tym jak bardzo polubiły tą fontanne na dole, chciałam coś dac na górę do sypialni. Dokupiłam w kolejnosci Catit design fresh- praktycznie zero zainteresowanie, poźniej wybrałam Trixie flesh flow deluxe- nie dość że okropnie głosno chodzi to jeszcze masakra do mycia. Kotom też nie przypadła do gustu. Musze chyba dokupic druga drinkwell 360 i każdy będzie zadowolony <lol>
agniecha pisze: (...) Za radą Dorszki wyrzuciłam filtr węglowy (...)
Rozumie, że wogole nie używasz wtedy żadnego filtra? Nie ma brudu w wodzie?
Ja moja myje raz w tygodniu bo to naprawde wystarcza. Myslaalm, że bede musiała co 3 dni ale woda jest czysta i dość dużo dolewam bo maluchy bardzo lubią z niej pic :-)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Wyrzuciłam filtr i nie ma absolutnie żadnych brudów , myję dwa razy w tygodniu . Zauważyłam , że Drinkwell jest cichutki jeśli nie leje się wody do max tylko pomiędzy max , a min . Jak jest za dużo wody to chlupie :-)
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: dagusia »

agniecha pisze:Wyrzuciłam filtr i nie ma absolutnie żadnych brudów , myję dwa razy w tygodniu . Zauważyłam , że Drinkwell jest cichutki jeśli nie leje się wody do max tylko pomiędzy max , a min . Jak jest za dużo wody to chlupie :-)
dzieki za odpowiedz. Jak filtry mi się skoncza to nie bede już więcej kupować <mrgreen>
Moj drinkwell jest cichutki i jakoś specjalnie nie zauważyłam, żeby była różnica jak jest mniej lub wiecej wody :-? Fakt, że sama utrzymuje poziom wody tak po środku, pomiedzy min i max tak samo jak Ty :-?
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Ja zrezygnowałam z filtrów po włożeniu jednego z jakiejś felernej partii , który ( pomimo wcześniejszego wypłukania ) zrobił mi z wody błoto po włączeniu poidła . Zooplus zwrócił kasę , ale kiedy napisałam o tym na forum to Dorszka powiedziała , że Ona nie używa wcale i tak już zostało :-) Dolej wody do max to usłyszysz jak chlupie , mnie się cały czas chce wtedy siku <oops>
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 187
Rejestracja: 10 sie 2015, 10:34
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: gloria »

Kusi mnie poidło, ale obawiam się że kota może porazić prąd. A może przesadzam?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

gloria pisze:Kusi mnie poidło, ale obawiam się że kota może porazić prąd. A może przesadzam?
Przesadzasz :-)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Kamila »

gloria pisze:Kusi mnie poidło, ale obawiam się że kota może porazić prąd. A może przesadzam?
nie musisz się tego obawiać Gloria, poidło i tak nie może stac blisko kontaktu, bo kot musi je swobodnie móc obejść.
Zablokowany