ZAZU

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Ja jakoś nie potrafię mojemu odmówić przyjemności łażenia po stole, czego dowodem zdjęcie "kota stołowego" w wątku Bono <lol>
Awatar użytkownika
leg77
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2011, 14:48

Post autor: leg77 »

Obrazek Obrazek

I kolejne fotki naszego ZAZUNIA z córcią Gabi -pieszczochy! Jestem właśnie na urlopie więc mogę częściej zaglądać na forum i powklejać parę zdjęć <roll>
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

To z córką jest cuuudne! <zakochana>
emila555
Posty: 52
Rejestracja: 24 lip 2011, 00:09

Post autor: emila555 »

Mały ma same przesłodkie zdjęcia, a z córką to już w ogóle <serce> <zakochana>
Awatar użytkownika
leg77
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2011, 14:48

Post autor: leg77 »

:-> Zazunia to miziaczek pierwsza klasa , ciekawe czy jak dorosnie też będzie takim pieszczochem :kotek:
Awatar użytkownika
leg77
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2011, 14:48

Post autor: leg77 »

Witamy ponownie po krótkiej przerwie, wakacje się kończą niestety, a razem z nimi mój urlop ! Zazu był z nami tydzień na wakacjach podróż trwała nieco ponad godzinę na śpiąco oczywiście i oprócz tego, że pozrywał wszystkie firanki w domku, w którym mieszkaliśmy pierwszy wyjazd przebiegł bez żadnych problemów ! :-> Kupiliśmy mu obrożę i smycz przed wyjazdem i nawet fajnie sobie radził! w szelkach nie bardzo kładł się i wykręcał także pozdrawiaObrazek Obrazek Obrazekmy i głaskamy!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Widać, że urlop się kocikowi podobał <mrgreen>
Awatar użytkownika
leg77
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2011, 14:48

Post autor: leg77 »

Witamy wszystkich po długiej przerwie i wklejamy parę fotek niestety z tel, po ostatnich wakacjach aparat się zbuntował i przestał działać .Zazu rosnie i ma sie dobrze mąż sie śmieje że w poprzednim wcieleniu zasłużył sobie na raj, który ma u nas, jest rozpieszczany i kochany ! Nasz kocurro zaczął juz 7 miesiac takze czeka nas kastracja w najbliższych miesiacach ale jakoś to przeżyjemy!! pozdrowionka ni głaski!!!

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

Małgorzata pisze:Ja jakoś nie potrafię mojemu odmówić przyjemności łażenia po stole, czego dowodem zdjęcie "kota stołowego" w wątku Bono <lol>

przyznaję się że ja mojej Tośce ku niezadowoleniu mojego męża też nie potrafię odmówić wąchania wszystkiego co stoi na stole, ale ona jest taka słodka że nie sposób jej skarcić
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Na 2-gim zdjęciu kotek świetnie zsynchronizowany z drapakiem :-) Słodziak!
Zablokowany