Nunez Avanti Kotkowa Afera*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Gratuluje dogadanych kotów :)
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

jak miło patrzeć na taką komitywę :-)
A Alti bardzo mi przypomina swoją mamusię ;-))
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Super, że kociaki tak szybko się dogadały :-) Fajnie, że Althea ma te kremowe przebarwienia, nawiązujące kolorem do futerka brata (ładnie się komponują :-) ) - oba koteczki bardzo mi się podobają <serce> Czy Nunez jest sporo większy, czy to tylko na fotkach wygląda?
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Fajnie będzie obserwować kolejny zgrany i słodki duet na forum :-)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Super, że tak się szybko dogadały <mrgreen>
Może to więzy krwi troszkę <serce>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Cudownie <klaszcze> Masz teraz parę mruczących przyjaciół :-) :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Słodko razem wyglądają :-) Teraz Nunez na pewno nie będzie się nudził mając siostrzyczkę u boku. Głaski dla kotków :kotek:
Awatar użytkownika
Zosia
Hodowca
Posty: 31
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:57
Hodowla: Kotkowa Afera*PL
Kontakt:

Post autor: Zosia »

<mrgreen> Altusionek to taki towarzyski kot że o nią się nie martwiłam - bardziej zastanawiałam się jak da rade Niuniek ale widać że i jemu towarzystwo pasuje.
Po tej całej kociej roszadzie mam jeszcze jedną dobrą wiadomość że i Habibi ma się dobrze mruczy non stop i znowu jest moją jedyną księżniczką (co chyba jej pasuje).

Dziękuje Ci Agnieszko że zajmujesz się tak dzielnie aferkowymi kotami i że dałaś się skusić na druga podróż do Siedlec i zrobienie tyyylu kilometrów po kota. Mam nadzieje że Twoi znajomi nie pukają się w czoło jak słyszą gdzie pojechałaś po koty... <pokłon>
trzymam dalej kciuki :ok:
Awatar użytkownika
Rurka87
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2011, 19:44

Post autor: Rurka87 »

hehe, dziękuję Wam bardzo, bardzo za graty.. i jakby nie było również dziękuję za to forum i za wszystkie posty, bo mocno studiowałam wszystko przed przybyciem Alti i to w pewnej części dzięki Wam jest dobrze.. ;-))

Talucha, jak marzysz o drugim brycie to jak najbardziej polecam.. teraz to już z czystym sumieniem.. <tańczy>

AgnieszkaP- Nunez jest prawie dwa razy większy (wyższy i szerszy) <oops> dzięki temu wygląda jak bodyguard Alti.. <zakochana>

Zosiu cieszę się, że Habibi nie tęskni tylko odpoczywa.. powiem szczerze, że wcale się nie dziwię że Ją męczyło towarzystwo Alti.. <rotfl> Nuno to ma dość czasami, wręcz przed nią ucieka.. zabawnie to wygląda wielki chłop ucieka przed drobniutką kobitką.. ;) podsumowując Alti jest jak mała torpeda.. :-D ogólnie jest wszędzie..

a co do znajomych to pukają, pukają a szczególnie rodzinka na początku.. <suchy> ale mamy to do siebie z Marcinem, że nie przejmujemy się takimi sprawami.. <ok> najważniejsze, że nam i kociambrom jest dobrze.. chwile z nimi są bezcenne i warte tych kilometrów, pieniędzy i nerwów.. :D <pokłon>

Bym zapomniała dzisiaj oficjalnie zapadła decyzja, że Alti w naszym domku zwać się będzie RUBI, także mamy Nuneza&Rubi.. :kotek: imię zmienione, bo coś Alti nie wchodzi w główkę mojemu Marcinkowi.. <zakochana>

Dzisiaj miałam troszkę więcej czasu to udało mi się zrobić parę fotek naszych urwisów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przepraszam za jakoś zdjęć, ale robienie fotek naszym kociakom to dość trudna sprawa.. :hammer:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Jak fajnie przytulone, wyglądają choćby całe życie spędziły ze sobą a nie od niedawna :kotek: :kotek:
Zablokowany