Miot D - Borgia i GIC Creme Bellucci vom Wernerwald*D

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

kasia-lukasz pisze:No i na to właśnie czekałam cały dzień :D z pracy mnie wysiudają za to ciągłe zaglądanie na forum, ale po prostu nie umiem się powstrzymać :D słodka kuleczka z jeszcze małym zezkiem :D hehehe wygląda rozkosznie :D normalnie tylko ściskać i kochać i ściskać i tak w kółko :D
Ania i Krzysiek pisze:Ania i Krzysiek mówi ŚLICZNA!!!
Gonab pisze:Śliczna szylkrecia - lusterko noska też szylkrecie - na pierwszej sesyjce lepiej widać i poduszeczki łapek pewnie też....:):) ehhh te szylkrecie :):);) a pomyśleć że kiedyś nie byłam ich fanką...ale człowiek na szczęście ewoluuje :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Wysłany: Pon 9:22, 12 Maj 2008

Przedślubny prezent dla Kasi i Łukasza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jo`Ann pisze:Śliczny prezent ...

- jak na nią patrzę zastanawiam się co sie stało z szylkrecią Łajkiki, którą pierwotnie miałam wziąć z hodowli, a potem zdecydowałam się na Chesterka....Pytałam nawet ostatnio właścicieli hodiwli, ale nie mieli od niej żadnych wieści, ani zdjęć...
Ania i Krzysiek pisze:To naszym zdaniem najładniejszy kociak jaki zdarzył się w pani hodowli. :) jest boska :) cudna :)
No tak lepiej nie pisać, bo mąż też już doszedł do tego wniosku, i wojna o krok od wybuchu <strach>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

kasia-lukasz pisze:Wojna?? :twisted: hehehe jak będzie trzeba to będziemy walczyć :D
A skąd lepszą ikonkę weźmiecie, ciekawa jestem :D Proszę, dołożę jeszcze siekierkę, :axe: i jestem nie do pokonania :brawo: :brawo: :brawo:

Cieszę się bardzo, że się podoba. Ja jeszcze się czepiam paru rzeczy, ale od tego w końcu jestem :D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ula pisze:Nie rozumiem o co się kłócicie?????Przecież ja mam najpiękniejszego kotka!!!!!!!!!
Ania i Krzysiek pisze::shock:
Huh...
Ale o co chodzi?
My pacyfiści 8)

I tak naszym faworytem pozostaje Bam :lol:
Agnieszka pisze:Kochani jesteście. Dziękuję w imieniu poszerzającego się Bambaryły, co łapsko ma jak spodek. I we własnym też :D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Agnieszka pisze:A tak swoją drogą to od Dune co Słońce ma na Obliczu, Najszybszego Czesia Pokojowego i Kawowej Czesi z Mlekiem oczu i rąk oderwać się nie da. I tylko resztki przyzwoitości i świadomość co Pani Ula i Kasia z Łukaszem by mi zrobili sprawiają, że nie zaciągnę kolejnego kredytu, żeby... Sami Wiecie Co. Wbrew metrażowi i zdrowemu rozsądkowi, hej
Ula pisze:Czesia nie oddam-mój ci jest!!!!!!!!Ani miecz świetlny ani dwa nawet co je pewnie na Grunwald już szykują,ani potencjalna hipoteka mnie nie zrażą!!!!No!!!!
Agnieszka pisze:Miłość to miłość. Zresztą na straży Czesiowych uczuć stoi Dorszka, która by mnie pogoniła za zakłócanie idealnego związku.
A hipoteka już obciążona 8)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Wysłany: Pią 14:12, 16 Maj 2008

Czas oddać wątek małej Diunie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Wysłany: Sob 20:41, 24 Maj 2008

Borgia daje się mocno we znaki, ma właśnie TRZECIĄ RUJĘ, przy każdej jest ostra walka o to, żeby nie porzuciła Diuny i nie straciła pokarmu. Chyba mogę już powiedzieć, że ta trzecia, najtrudniejsza batalia (rujka bardzo intensywna, takiej nigdy jeszcze nie miała :cry: ), jest już chyba wygrana. Wraca słoneczna pogoda, może więc będzie można wreszcie nakręcić jakiś krótki filmik i zrobić zdjęcia.

Diuna już biega, próbuje zaczepiać mamę, i zwiedza wszystkie zakazane kąty. Bez trudu wspina się już na znaną z poprzednich miotów budkę. Oczy ma wielkie jak spodki, oby kolor był równie udany :D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Wysłany: Pon 8:29, 26 Maj 2008

Krótki filmik z podłą rujkującą matką:

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/S8U82zyf7bQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/S8U82zyf7bQ&hl ... 2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ania i Krzysiek pisze:Widzimy, że o swoich kotach wypowiada się Pani w samych superlatywach :P

Mała jest znakomita...
...ale o tym już wszyscy wiedzą :P
No ja tylko prawdę mówię, to najbardziej pracowity "miot", jaki mi się do tej pory trafił :D
kasia-lukasz pisze:szczerze mówiąc współczuję Borgii, widzę, że jest jej ciężko z taką mieszanką hormonów i uczuć... Wydaje mi się, że długo nie będzie czekać z kolejnym miotem jak tylko Dunka wyfrunie z gniazdka
To prawda, chciałam dotrwać do września, dokończyć GIC i zacząć Europę w sierpniu, a potem zaraz randka, ale nie wiem, czy i to uda się zrobić. Nie mam już nawet siły złościć się na tę moją Borgię, bo miotają nią tak sprzeczne uczucia, że ona sama nie umie sobie z nimi poradzić. Żeby chociaż Diuna, jak Cześki, załapała mięsko od razu, nie byłoby wielkiego problemu. Ale ona tylko cyc i cyc, a tu na cyc nie bardzo można liczyć :cry:[/quote]
Zablokowany