Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

yohjia pisze:W Maxi Zoo czas jakiś temu wypatrzyłam nową fontannę Catit, niestety z ceną poszaleli mocno, ok 160 zł(...)
Mogę Ci ją kupić jak będzie w promocji -20%, bo w Maxi Zoo raz na jakiś czas robią taką promocję na cały asortyment. Pewnie przed nowym rokiem też będzie ;-)) Sobie też bym wzięła <mrgreen>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: nmin »

Fajna ta fontanna <mrgreen> Obiecałam już kotkom Drinkwell 360 na święta, ale na chwilkę zaczęłam zastanawiać się nad tą. Uznaliśmy jednak z Chłopem, że zostaniemy przy poprzednim pomyśle ;-))
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: dagusia »

nmin pisze:Fajna ta fontanna <mrgreen> Obiecałam już kotkom Drinkwell 360 na święta, ale na chwilkę zaczęłam zastanawiać się nad tą. Uznaliśmy jednak z Chłopem, że zostaniemy przy poprzednim pomyśle ;-))
Ja już mam dwie drinkwell360 w domu i tylko ta jest akceptowana przez moje futrzaki :-)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: madziulam2 »

Miss_Monroe pisze:
yohjia pisze:W Maxi Zoo czas jakiś temu wypatrzyłam nową fontannę Catit, niestety z ceną poszaleli mocno, ok 160 zł(...)
Mogę Ci ją kupić jak będzie w promocji -20%, bo w Maxi Zoo raz na jakiś czas robią taką promocję na cały asortyment. Pewnie przed nowym rokiem też będzie ;-)) Sobie też bym wzięła <mrgreen>
daj znać MM jak się będziesz wybierać na promocyjne zakupy... ok??
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: nmin »

dagusia pisze:Ja już mam dwie drinkwell360 w domu i tylko ta jest akceptowana przez moje futrzaki :-)
Moje akceptują swoją Trixie Fresh Flow Deluxe. To ja mam coraz większy problem z akceptacją tych wszystkich zakamarków do umycia <diabeł>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

nmin pisze:
dagusia pisze:Ja już mam dwie drinkwell360 w domu i tylko ta jest akceptowana przez moje futrzaki :-)
Moje akceptują swoją Trixie Fresh Flow Deluxe. To ja mam coraz większy problem z akceptacją tych wszystkich zakamarków do umycia <diabeł>
Dlatego ja tak kocham Drinkwell 360, żadnych praktycznie zakamarków <mrgreen>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Dziewczyny , czy ten kwiatek można gdzieś kupić w Polsce ?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

Można, m.in w sklepach Maxi Zoo ;-))
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Beate »

agniecha pisze:Dziewczyny , czy ten kwiatek można gdzieś kupić w Polsce ?
Na allegro widziałam :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Mago »

Czy Drinkwell 360 to trudne do przesunięcia poidło? Niestety jest plastikowe, spodziewam się więc że lekkie. Ma dla mnie znaczenie czy łatwo go przesunąć. U mnie Gato jest bardzo ciekawski i dodatkowo silny. Cat Mate zwyczajnie przesuwał głową po całym przedpokoju, tyle co kabel pozwalał, dodatkowo je przewracał :(((( bo ma takie wgłębienie od przodu, akurat na łapę <diabeł>
Szukam słabych punktów w Drinkwell 360, bo albo to, albo ceramiczne Lucky-Kitty. Wiem, że oba poidła pracują cicho, to też ma dla nas znaczenie.
Zablokowany