Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Anka »

My mamy pisuar mini. Wyciągnęłam z szafy. Ustawiłem, jak polecacie i Nori pije, Lucek id wiem, chyba też czasami. Niestety Nori również się w tym kapie. Niestety u nas póki co pracuje bez filtra, bo nigdzie nie można kupić do mini, wszędzie tylko Platinum mają. Zastanawiam się nad kupnem innego poidła i kompletnie nie wiem na jakie się skusić.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

Ania to wszystko zależy czego oczekujesz , gdzie będzie stało i co lubią koty?
Jak odpowiesz na te pytania to możemy coś podpowiedzieć :-)

Małgoś nie znam tego poidła , L-L Gatuś na pewno nie przesunie tylko nie wiem czy takie małe żródełko będzie mu się podobać <mrgreen>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

Mago pisze:Czy Drinkwell 360 to trudne do przesunięcia poidło? Niestety jest plastikowe, spodziewam się więc że lekkie. Ma dla mnie znaczenie czy łatwo go przesunąć. U mnie Gato jest bardzo ciekawski i dodatkowo silny. Cat Mate zwyczajnie przesuwał głową po całym przedpokoju, tyle co kabel pozwalał, dodatkowo je przewracał :(((( bo ma takie wgłębienie od przodu, akurat na łapę <diabeł>
Szukam słabych punktów w Drinkwell 360, bo albo to, albo ceramiczne Lucky-Kitty. Wiem, że oba poidła pracują cicho, to też ma dla nas znaczenie.

Mam oba te poidła i Drinkwell 360 kiedy jest w nim woda (ok 3 l) jest ciężkie ale nie tak jak ceramiczne <hm> za to w myciu bajka :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Mago »

Jasminko, a które u Ciebie lubiane jest bardziej?
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Pewnie tak, jak u mnie, czyli oba na zmianę <lol> Ale postawiłbym na Drinkwell. Tak, jak piszę Jasminka, to 3 litry wody, już dość stabilne.
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Anka »

Dorszko, czy u Ciebie w kącie gdzieś za fotelem stoi właśnie drinkwell? Tam, gdzie Jurek koniecznie chciał iść, a Damian mu nie pozwalał? Poszukujemy czegoś nowego. Pisuaru był kupiony bo Lucek lubi pić z kranu, a tu taki strumień jest. Niestety Lucek jakoś nie pala miłością do tego. Może inna by go przekonała. Damian mówił, że tam u ciebie stało coś, co być może by go zainteresowało.
Awatar użytkownika
Ania z Gdańska
Posty: 90
Rejestracja: 03 lis 2014, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Ania z Gdańska »

Fontanna Drinkwell 360 raczej nie do przestawienia przez koty. Z dużą ilością wody nie maja szans na przestawianie. Potwierdzam również, że do czyszczenia idealna ;)))
Od siebie mogę jeszcze dodać, że bardzo - bardzo lubiana przez koty :->
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

Mago pisze:Jasminko, a które u Ciebie lubiane jest bardziej?
Oba równo <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Anka pisze:Dorszko, czy u Ciebie w kącie gdzieś za fotelem stoi właśnie drinkwell? Tam, gdzie Jurek koniecznie chciał iść, a Damian mu nie pozwalał?
Nie, Drinkwell stoi na środku, aż dziw, że go nie zauważyliście <lol> Za fotelem stoi Cat Mate. W centralnym miejscu, przed kredensem tym na wprost drzwi, wysunięta na pokój, żeby koty mogły ją obejść, stoi Drinkwell 360:

Obrazek
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: nmin »

Czy ja dobrze kojarzę z postów, że raczej nie używacie filtrów do Drinkwell 360? Wczoraj zamówiłam fontannę na Gwiazdkę, ale filtrów w Zooplusie akurat nie było - planowany powrót w marcu :-o I tak myślę, czy one w ogóle potrzebne? Czy mogą zmienić smak wody? Daję kotom źródlaną z butelek, bo kranówce nie ufam.
Zablokowany