Ich troje

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kathi
Posty: 933
Rejestracja: 08 lis 2013, 18:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Giengen an der Brenz

Re: Ich troje

Post autor: Kathi »

Lobuziara do kwadratu <lol>
Chlopaki pewnie przy niej zadyszke kociej dostaja- jak sie bawia z nia :-D <lol>
Rosnie, rosnie piekna dziewczynka :kwiatek: <zakochana>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Ich troje

Post autor: Audrey »

Ach jaki piękny i słodki łobuziak. <serce> <serce> Takiemu cukiereczkowi można wybaczyć wszystko. <serce>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Ich troje

Post autor: Becia »

Kathi pisze:Chlopaki pewnie przy niej zadyszke kociej dostaja- jak sie bawia z nia :-D <lol>
Najwięcej gania z Bogusiem. Czasami takie galopady urządzają, że ja wymiękam jak na nich patrzę <lol> Ale Bogusiowi to pasuje, on lubi te ganianki <mrgreen>
A Leoś jest od przytulania i wzajemnego wylizywania. Tak, tak, Leoś wylizuje ją po łebku a ona jego. Muszę to kiedyś nagrać <serce>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Ich troje

Post autor: Beate »

Słodzinka ,psotnica <mrgreen>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Ich troje

Post autor: atomeria »

Lulu ma takie dziewczęce pysio <zakochana> <zakochana> <zakochana> I te oczy <shock> Ogromne i okrąglutkie <zakochana>
Becia pisze: Najwięcej gania z Bogusiem. Czasami takie galopady urządzają, że ja wymiękam jak na nich patrzę <lol> Ale Bogusiowi to pasuje, on lubi te ganianki <mrgreen>
A Leoś jest od przytulania i wzajemnego wylizywania. Tak, tak, Leoś wylizuje ją po łebku a ona jego. Muszę to kiedyś nagrać <serce>
Cudowne widoki... bo normalnie jakbym to na własne oczy widziała <mrgreen> <serce>
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Ich troje

Post autor: Joanna P. »

Można patrzeć i patrzeć na przesłodkie Lulusiowe pysio <serce> A w zestawieniu z jej łobuzowaniem jeszcze bardziej mi się podoba ;-)) :kotek:

U nas też jest podział ról: Moomuś jest od przytulania, a Gucio od dzikich harców z Lemmiśkiem :-)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Ich troje

Post autor: Agnes »

Cukiereczek <serce> przytualnka <serce> i serdeuszko mamuni <serce> cudowna jest, to prawda <zakochana> <zakochana> na odległość (a to sporoooo między nami ;-)) ) czuję jak ją mocno kochasz :kiss:
Awatar użytkownika
Kathi
Posty: 933
Rejestracja: 08 lis 2013, 18:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Giengen an der Brenz

Re: Ich troje

Post autor: Kathi »

Becia pisze:Ale Bogusiowi to pasuje, on lubi te ganianki <mrgreen> <serce>
No to widac ze Bogus to wysportowany Brysiek <lol>
Ach te chlopaczyska <zakochana>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Ich troje

Post autor: Becia »

U nas kolejny problem zdrowotny, Boguś mi łysieje <strach> Opisałam problem w wątku o zdrowiu :((((


Ale żeby nie było, że u nas tylko choroby, ciągłe rozterki zdrowotne to teraz coś weselszego. Dzisiaj pokażę Wam Leosia w innej odsłonie. Leonek to taki poważny misio, ale czasem udaje się go uchwycić w niepoważnych sytuacjach <mrgreen>
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec grzecznie, jak zwykle <serce>
Obrazek
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Ich troje

Post autor: Audrey »

Leoś na poważnie, czy z przymrużeniem oka zawsze jest piękny. Duży miś z niego. <serce> <serce>
Świetne zdjęcia Beciu. A ostatnie z maleńką... <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Mam nadzieję, że Bogusiowe kłopoty szybko się skończą. <ok> :kotek: :kotek:
Zablokowany