Alicia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Martinee
Posty: 128
Rejestracja: 05 wrz 2010, 20:14

Post autor: Martinee »

Wiem co czujecie ! Ja obecnie w Chinach i też bardzo tęsknie szczególnie za moim misiakiem ;-( ;-( ;-(
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

co tam u was słychać?
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

U nas wszystko OK, najwazniejsze, ze moja dziewczynka ma sie dobrze :-) .
Lato (rrrany, jak ja sie dawno nie odzywalam <shock> ) jest u nas okresem rocznic, Alicia skonczyla 01.06 trzy latka, pozniej 26.06 minal rok od smierci mojej sp. Nelly, a 30.07 minie rok, od kiedy w naszym zyciu pojawila sie Alicia.
Pomiedzy tymi wszystkimi rocznicami ja obrastam tluszczem (rzucialam palenie), a Alicia sypie futrem.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

No strasznie dawno Cię tu nie było. Musisz nadrobić te zaległości, więc fotki Alicji mile widziane. Trzymam kciuki, żebyś wytrwała w tym rzucaniu palenia. Szkoda zdrowia na to świństwo <ok>
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Z fotkami to ciezko bedzie, oczywiscie moge zwalic wine na brak odpowiedniego swiatla, ale prawda jest tez, ze od kiedy kupilam torbe na aparat (zeby sie nie kurzyl) to nie chce mi sie go z tej torby wyjmowac <mrgreen> .

Z paleniem, a raczej jego rzuceniem, problemu nie mam, nie pale juz ponad miesiac.
Uwaga! Bedzie reklama!
Po 15 latach palenia rzucilam papierosy bezbolesnie dzieki tabletkom Tabex.
Koniec reklamy.
Nie obzeram sie bardziej niz kiedys, a mimo to *upa rosnie. Za papierosami nie tesknie, ale jesli tak dalej pojdzie, to chyba jednak wroce do palenia.
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Po rzuceniu zwalnia metabolizm. Albo się go przyspieszy (dieta, ruch), albo się utyje...
Ja się jeszcze nie zdecydowałam przestać, mogłyśmy nie zaczynać :-P
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Oj, to chyba mojego TŻta włączę do wątku, pali paczkę dziennie :-x
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

dobrze, że u was dobrze <lol>
trzymam kciuki za walkę z nałogiem (ja nie potrafię się zmobilizować) i utrzymanie figury (chyba własnie dlatego zmobilizowac się nie mogę)
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Yola, ja nie paliłam i nie palę, ale siedzę na chorobowym i też mi przybyło tu i ówdzie (zwłaszcza ówdzie). Staram się kontrolować wszystko co jem, ale bez większych rezultatów, a czasem nawet i porażki (mam wrażenie, że u mnie to leki są sprawcą tego stanu rzeczy, ale ich odstawić nie mogę); do tego nie jestem na razie zbyt sprawna, żeby cośkolwiek sobie pomów. Jeśli tylko możesz jakąś aktywność włączyć, choćby dłuższy spacer raz dziennie, myślę że szybko lepiej się poczujesz i zobaczysz zmianę na wadze.

Może jakaś fotka z okazji tych rocznic? Bo tyle ich ponoć było a tu tak jakoś bezzdjęciowo. Czas wyjąć z torby maszynkę do obrazków <roll>
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Nic nie mówcie o tyciu... ;-( Po tej zimie strasznie jest :-/
Zablokowany