Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

Ja bylam dopiero na jednej ale owszem tak zauwazylam :) teraz planuje kupic wiekszy drapak i wlasnie na wystawie ;-)) poza tym ceny karmy tez sa niezle ;-))
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

dostałam pierwsze zdjęcia swojego drapaka - robi wrażenie <shock>
jutro mam dostać zdjęcia z zamontowanymi hamakami

już się nie mogę doczekać kiedy kociaste będą po nim brykać !! <klaszcze>

co do wystaw - rzeczywiście karmy są w bardzo dobrych cenach - lepszych niż w sklepach internetowych w promocji - ja zawsze obładowana karmą wracam :pity:
zabawki dla kotów też są tańsze - np. na ostatniej wystawie kupiłam swoim ten tunel z kulką w środku - zapłaciłam 55 zł, a w necie w promocji 67 zł, więc jest różnica
karmy i suche i mokre są w niższych cenach niż w sklepie, ale dobrze jest sobie sprawdzić ceny przed wyjazdem na wystawę, bo ostatnio widziałam z jednej firmy na wystawie karmę droższą niż w necie
drapaki też są troszkę tańsze niż na stronie www, a to dlatego, że:
- po pierwsze - jak już je ze sobą przytargali, to nie opłaca się ich wieźć z powrotem, bo towar się niszczy jak tak jeździ (tak mi powiedzieli w Rufim :) )
- po drugie - są to najczęściej określone rodzaje drapaków, takie prostsze formy, które na 100% każdemu przypadną do gustu - jeśli ktoś chce jakiś hm... "oryginalny" wzór, to na wystawie może być problem z jego stworzeniem z elementów, które firma ze sobą zabrała, czasem przywożą jeden lub dwa modele bardziej skomplikowanych drapaków, a reszta to najprostsze modele jakie mają w ofercie - no bo muszą też być atrakcyjne cenowo :)
- nigdy tego nie sprawdzałam, ale jeśli ktoś ma ochotę to można sprawdzić, czy np w drugi dzień wystawy pod koniec ceny nie są jeszcze tańsze !! bo chcą sprzedać, żeby tego nie wozić znowu ze sobą - tyle że wybór na 100% mniejszy - podkreślam, że sama tego nie sprawdzałam, bo zazwyczaj byłam na jednym dniu wystawy, ale sądzę, że warto sprawdzić, jeśli komuś nie zależy na jakimś wymyślnym drapaku :)
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Mam pytanko do użytkowniczek Rufiego :-) Czy jak się już drapak skręci to na "amen" czy można go rozkręcić i skręcić ponownie (np przy przeprowadzce)?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Ja mam mały drapak i nie widzę problemu z demontażem i złożeniem na nowo :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Narin pisze:Mam pytanko do użytkowniczek Rufiego :-) Czy jak się już drapak skręci to na "amen" czy można go rozkręcić i skręcić ponownie (np przy przeprowadzce)?
Można demontować drapak Rufiego i skręcać ponownie.
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Post autor: GOSIA »

Odpowiem tak - zależy jak został skręcony. Niedawno zmieniałam koncepcję drapaka i był spory problem z odkręceniem jednego słupka, trzeba było go podejść sposobem.
Generalnie wszystkie elelmenty wielokrotnego użytku - skręcania i rozkręcania w zależności od koncepcji właściela ;-))
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

Estera, nie moge sie doczekac Twojego drapaka :)

Kiedy Ci przysla?

Mozesz mi napisac ile policzyli Ci za przesylke?
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dziewczyny, jak będziecie już miały swoje drapaki z Hakana to wstawcie zdjęcia. Na pewno sporo osób będzie zainteresowanych i chętnie podejrzy co można u nich kupić.
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Patrycja pisze:Estera, nie moge sie doczekac Twojego drapaka :)

Kiedy Ci przysla?

Mozesz mi napisac ile policzyli Ci za przesylke?
Drapak przywiezie mi osobiście jeden z ich pracowników i skręci na miejscu tam gdzie będę chciała żeby stał :)
umówiłam się na sobotę 9 kwietnia, bo często jestem w rozjazdach lub w pracy i najbardziej mi pasowało wtedy :)

też się nie mogę doczekać :D
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

no mi wlasnie napisali ze jak akurat przedstawiciel bedzie jechal w moje strony to tez mi przywioza i skreca :)
Zablokowany