Alicia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Mały Lew pisze:Może jakaś fotka z okazji tych rocznic? Bo tyle ich ponoć było a tu tak jakoś bezzdjęciowo. Czas wyjąć z torby maszynkę do obrazków <roll>
Właśnie, właśnie, święta prawda. Ćwiczenia fotograficzne też pomogą w walce z tym i owym tu i ówdzie.
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Yola pisze:Z paleniem, a raczej jego rzuceniem, problemu nie mam, nie pale juz ponad miesiac.
Uwaga! Bedzie reklama!
Po 15 latach palenia rzucilam papierosy bezbolesnie dzieki tabletkom Tabex.
Koniec reklamy.
Nie obzeram sie bardziej niz kiedys, a mimo to *upa rosnie. Za papierosami nie tesknie, ale jesli tak dalej pojdzie, to chyba jednak wroce do palenia.
Brawo. Ja podobnie jak Ty rzucialam to swiństwo po 14 latach palenia. Nie palę juz dobre
4 lata i w ogole mnie nie ciagnie. Wagą to ja sie przejmuje najmniej, choc tez sie zaokrągliłam tu i ówdzie. Szczerze mowiac wolę byc pulchniejsza (czyt. większy brzuch, pupa, uda) niz wracac do nałogu. Nie rozumiem jak mozna palic zeby zachowac tylko szczupła sylwetkę... dla mnie to nie ma sensu.
Powodzenia w nie wracaniu do nałogu :-)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Matyldonka pisze:
Yola pisze:Z paleniem, a raczej jego rzuceniem, problemu nie mam, nie pale juz ponad miesiac.
Uwaga! Bedzie reklama!
Po 15 latach palenia rzucilam papierosy bezbolesnie dzieki tabletkom Tabex.
Koniec reklamy.
Nie obzeram sie bardziej niz kiedys, a mimo to *upa rosnie. Za papierosami nie tesknie, ale jesli tak dalej pojdzie, to chyba jednak wroce do palenia.
Brawo. Ja podobnie jak Ty rzucialam to swiństwo po 14 latach palenia. Nie palę juz dobre
4 lata i w ogole mnie nie ciagnie. Wagą to ja sie przejmuje najmniej, choc tez sie zaokrągliłam tu i ówdzie. Szczerze mowiac wolę byc pulchniejsza (czyt. większy brzuch, pupa, uda) niz wracac do nałogu. Nie rozumiem jak mozna palic zeby zachowac tylko szczupła sylwetkę... dla mnie to nie ma sensu.
Powodzenia w nie wracaniu do nałogu :-)
Ja także trzymam kciuki i bije brawa.
Nie ma co palić szkoda zdrowia!!!
Figurą się nie przejmuj. A jeśli już to zawsze są jakieś diety owocowe czy coś.
Ja nie paliłam, ale jadłam niezdrową żywność i przytyło mi się w Anglii 12 kg. Ktoś się mnie nawet na naszej klasie spytał "który to miesiąc" ;) hehe, a ja się zaśmiałam że grudzień (bo zdjęcie było robione w grudniu).
W tamtym roku w ciągu pół roku zrzuciłam te 12 i wróciłam do dawnej wagi. Przestałam jeść poprostu niezdrową żywność i pić gazowane napoje. Do tego odżywiałam się bez zbędnych dodatków, jak obiady bez ziemniaków prawie za to więcej mięska białego z kurczaka, dużo sałatek, surówek. Na śniadanie parówki, kiełbasa albo konserwa rybna BEZ CHLEBA. Na kolację za to tylko mleko z płatkami a czasem nic tylko owoce po obiedzie. Starałam się nie jeść słodyczy.
Jak Ci tak bardzo zależy na utrzymaniu stałej wagi to albo odejmij sobie coś ze swojego menu raz dziennie (nie jedz niczego ciężkiego na śniadanie). Albo tak jak poprzedniczka pisała, postaraj się używać więcej ruchu to pobudzi metabolizm (ja czasem włączałam sobie w domu muzykę i sobie tańczyłam albo wykonywałam proste ćwiczenia na partie które mi najbardziej tyją ;).
Tylko nie rezygnuj z rzucania palenia!!!! Papierosy to świństwo (przepraszam za wyrażenie)!!! Są bardzo drogie i będą jeszcze drożeć!!!!

Pozdrawiam, mocno ściskam :), i trzymam kciuki :)!!!!!
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Ps: tam w nawiasie miało być napisane nie śniadanie a kolacja ;) hehe. To wieczory są najważniejsze, żeby jak najmniej jeść. ;)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Pola jesli Twoj maz jest gotow na to, by chociaz sprobowac rzucic palenie, wyslij go do lekarza po recepte na Tabex.
Palilam paczke (taka 30szt.) dziennie, za papierosa bylam w stanie zabic, a dzieki tym tabletkom w ciagu tygodnia rzucilam palenie lekko, latwo i bez nawrotow. Te prochy dzialaja, "wyleczyly" z palenia mnie, mojego meza, a wczesniej kilku innych czlonkow mojej rodziny. Nawet nie musialam brac ich do konca opakowania. W sumie zamiast przez jakis miesiac bralam je 2 tygodnie.
Wkurza mnie to, ze mi *upa rosnie, w ciuchy sie przestaje miescic, ale sportu uprawiac nie bede, co to, to nie, po moim (lekko przytytym) trupie. Juz wole ograniczyc jedzenie.
A tak prawde mowiac, to ruchu mam sporo w pracy, a dlugie godziny w niej spedzane pomagaja ograniczyc jedzenie.
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Dzięki, zobaczę co na to powie. On już palenie rzucił dwa razy, raz na 3 miesiące, raz na 2 z plastrami, ale było i tak ciężko :( Objawy odstawienia nikotyny są straszne no i był kłębkiem nerwów w tym czasie...
Teraz obiecał mi, że będzie skutecznie i na to liczę.
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Polu, poczytaj o tych tabletkach w necie, albo daj poczytac mezowi. Na mnie tez nie dzialaly zadne gumy, ani inne srodki dostepne bez recepty, wszystkie proby rzucenia konczyly sie po kilku dniach, bo chcielismy sie z mezem pozabijac. Teraz znajomi-palacze, ktorzy znali mnie jako palaczke robia takie oczy <shock> i nie wierza, ze udalo mi sie tak szybko rzucic, ze w ogole taki nalog jak ja rzucil palenie. Jesli mnie pomoglo - pomoze i Twojemu mezowi.
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Myslalam, ze Alicia po skonczeniu 3 lat jakos sie zmieni, wydorosleje, wyciszy sie... Same ocencie, czy sie zmienila.
Tu, jeszcze jako kotka 2-z hakiem-letnia

Obrazek

Obrazek

Tu juz jako 3-latka zazywajaca na fotelu kapieli slonecznej.

Obrazek

Czasem wpada w lekka zadume...

Obrazek

Obrazek

Nie widac po niej tego powaznego wieku, moze to przez te mlodziezowo-rozczochrana fryzure?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Piękna jest :-) Chyba zmienił jej się pyszczek :kotek: Jest jeszcze ładniejsza :roza:
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Nic szczególnego. Leń jak wszystkie brytole :-?

Hahaha, żartuję, ona nie jest jak wszystkie, ona jest piękna, wyjątkowa, pusiasta (bo przecież nie puszysta) kocica z gracją! Cudowna jak zawsze :kotek:
Zablokowany