BONO BLUE OF BRYTLANDIA* PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Małgosiu Bono to 100% brytek taki fafuśny że aż ślinka leci.Jeśli chcesz zatrudnić Kacpra do zespołu to on super chrapie.Jeśli chodzi o drzwi to ja też mam otwarte bo chyba mam klaustrofobie duszę się przy zamkniętych drzwiach więc Kacper też bryka wszędzie.
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

O Matko ! Małgosiu.. Nie chciałabym tego przeżyc co Ty! Jeszcze w ciąży.. dzielna z Ciebie dziewczyna :hug:
Ja jak raz zostałam sama u rodziców (dom) w nocy to po 1 w nocy myślałam że zawału dostanę. Myślałam że każdym oknem w domu ktos wchodzi, jak słyszałam ludzi bliko domu, to juz byłam pewna że zaraz tu się włamią i mnie zabiją (co by świadków nie było <lol> ). Sere mi waliło, oddychać nie mogłam i powiedziałam że nigdy wiecej w takim domu sama nie zostanę <lol>
Teraz u siebie w mieszkaniu jest pełen luz (a mieszkam teraz sama), choć podobnie jak Ty drzwi mam pootwierane i tak samo jak Ty nie lubie nie mieć kontroli nad tym co dzieje się w innych pomieszczeniach <rotfl>
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

Sonia pisze:Małgosiu to Bono powinien zespół z moją Brysią założyć. Moja za to namiętnie gra na żyłce z rolet, a najlepiej to się gra po północy <diabeł> <mrgreen>
to ja dopisuje jeszcze Karmelka - gra na zyłce z rolet - ząbkami i pazurkami. Chyba dzis będzie nakaz eksmisji z sypialni :-) bo 2 żyłki już zerwał i to dopiero jest zabawa :-)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Efekty urlopu, a proszę bardzo!

I nie narzekać, że za mało :hammer:


Wyjść czy nie wyjść - oto jest pytanie...

Obrazek


A jednak wyszedłem, zawsze to się trochę kot dotleni...

Obrazek


A może się poopalam?

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Co by nie mówić, to łapy mam jednak zgrabne...

Obrazek
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Oj Bono przystojniaku, nie tylko łapki masz zgrabne <zakochana>
Śliczny niebieski puchacz!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Bono to przystojniak pełną gębą i oczka ma ślicznie bursztynowe <zakochana>
Awatar użytkownika
Coffifi
Agilisowy Rezydent
Posty: 367
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:27
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Post autor: Coffifi »

Piękne opalanko balkonowe.
A zdjątek oczywiście że mało :hammer: :hammer: :hammer: :brzydal:
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Bono jak zwykle czarujący <zakochana> Przepiękny z niego kot :kotek:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Super wysyp fotek <mrgreen>
BONO <serce>
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

A śniegu już nie ma i mróz zelżał, to nad czym Bono się tak zastanawia przed wyjściem na balkon? ;-)) :-)
To ja poproszę o dołączenie Meg do zespołu: Meg gra na tamburynie ma do tego nawet swój własny instrument, ktory jej kiedyś nieopacznie kupiłam rybkę w dzwoneczkiem u szyi. Meg wbija w nią pazurki i tak długo wali tamburynem o cokolwiek (krawędź łóżka, albo wymachuje łapką z nadzianą rybką i dzwoniącym dzwoneczkiem w powietrzu) dopóki nie wstanę i nie schowam zabawki. Oczywiście po pólnocy, więc jak najbardziej zgra się z resztą zespołu.... Jeśli chodzi o wokal to może śpiewać w chórku, zawodzi za ptaszkami i z ptaszkami, dodatkowo akompaniuje sobie ogonem, rytmicznie odmierzając takty...
Zablokowany