Harita Agilis Cattus*Pl i Lio Mazuria*PL

Awatar użytkownika
Martinee
Posty: 128
Rejestracja: 05 wrz 2010, 20:14

Post autor: Martinee »

Vanicca pisze:Qupala dalej nie ma... :-(

Byłyśmy u weta, trafiłyśmy akurat na praktykantów. Kotkę obmacały mi trzy dziewczyny i lekarz. Qupal jest w jelitach, nie czuć żeby był, że tak ujmę "za gruby" i powinien wyleźć sam. Temperatura jest w normie.
Dostałam receptę na syrop o nazwie Lactulosum, ale rozmawiałam z Dorszką i damy jej do rana czas na wypróżnienie się. Zaaplikowałam jej przed chwilą kolejne 5 cm Bezopeta, nasypałam do miseczki Fibre Response, dam jej jeszcze oleju z pestek winogron, przegonię wieczorem za cieniem lub światełkiem i zobaczymy...

Trzymam kciukasy
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Nie martw się będzie dobrze. Fibra ją ruszy nie ma siły. W naszym przypadku syropek nie dał rady za to ta karma i owszem.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Czekam <hm> . Jeśli do jutra tej qupy nie będzie to spanikuję totalnie :-( . Za każdym razem kiedy Żuczek przechodzi koło kuwety zaciskam kciuki...
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Post autor: Mysza »

Vanicca pisze:Qupala dalej nie ma... :-(

Byłyśmy u weta, trafiłyśmy akurat na praktykantów. Kotkę obmacały mi trzy dziewczyny i lekarz. Qupal jest w jelitach, nie czuć żeby był, że tak ujmę "za gruby" i powinien wyleźć sam. Temperatura jest w normie.
Dostałam receptę na syrop o nazwie Lactulosum, ale rozmawiałam z Dorszką i damy jej do rana czas na wypróżnienie się. Zaaplikowałam jej przed chwilą kolejne 5 cm Bezopeta, nasypałam do miseczki Fibre Response, dam jej jeszcze oleju z pestek winogron, przegonię wieczorem za cieniem lub światełkiem i zobaczymy...
trzeba było dać tą laktulozę
lub parafinę nawet. Kupa by ślizgiem wyszła ;) Olej z pestek winogron strawi i nie zadziała.
Awatar użytkownika
nataniela
Hodowca
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2009, 11:41
Hodowla: Britabby*PL
Kontakt:

Post autor: nataniela »

Kciuki trzymam za wiadomo kuwetowego ;) Moja Besia kiedyś zakłaczyła się totalnie, tylko parafinka pomogła.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Przepraszam, że robię to za Vaniccę, ale wiem, że są tu osoby, podobnie jak ja odświeżające wątek co pięć minut... Dostałam wiadomość, że kupal pojawił się dziś rano :)

Pani Olu, dziękuję :)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

<ok>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

:radocha:
Awatar użytkownika
nataniela
Hodowca
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2009, 11:41
Hodowla: Britabby*PL
Kontakt:

Post autor: nataniela »

<klaszcze>
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

yeah qpal <klaszcze>
ODPOWIEDZ