Cogito i Alistair

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Witaj na forum! Alistair w pozie na torpedę cudniasty <lol> Cogito pięknie wygrubasiony :) Zdjęcia fajnie niestandardowe, niemal jak orwo ;-) Pałac że ech... Muszę moją córkę namówić na stworzenie takiego dzieła, u mnie niestety czasu wolnego brak <kciukwdół>
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Kamiko pisze:Cześć przystojniaku , mam nadzieje, że będziesz super starszym bratem dla młodego :-)
i ja się przyłączam :-)
Awatar użytkownika
Gosiek
Hodowca
Posty: 77
Rejestracja: 08 paź 2010, 16:21
Hodowla: Five O'Clock*PL
Kontakt:

Post autor: Gosiek »

lili pisze:heh... Nie mogłam wytrzymać... Pozwolę sobie wstawić zdjęcie Alistaira ♥ ukradzione z wątku Five O'Clock*PL :)
Oto kto z nami niebawem zamieszka:

[center]Obrazek [/center]
Ależ kradnij ile wlezie <lol> ! To super zobaczyć go w docelowym wątku.
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! :)
maga pisze:Kciukasy za dokocenie :)
mam nadzije, ze braciszek Ciri ma do nej charakter podobny i przyjmie kolege ze stoickim spokojem i bez łapoczynów.
Trzymanie kciuków się na pewno przyda. Co prawda Cogito jest bardzo zrównoważony, spokojny i przyjacielsko nastawiony do innych zwierzaków, ale nie wiadomo jak zareaguje, gdy Alistair zostanie na noc, kolejny dzień, kolejną noc... i wcale nie będzie miał zamiaru odjeżdżać do domu ;-) Jesteśmy jednak dobrej myśli :)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Hann pisze:Zdjęcia fajnie niestandardowe, niemal jak orwo ;-)
heh... fajnie, że kojarzą się z orwo :) W sumie taki miał być efekt! Chyba wpadłam w manię stałego podkręcania kolorów w programie graficznym ;)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

"O co wam chodzi z tymi szczurami...?"

[center]Obrazek [/center]

Cogito nie lubuje się w pluszowych zabawkach, nawet tych wypełnionych kocimiętką... :)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Gosiek pisze:
lili pisze:heh... Nie mogłam wytrzymać... Pozwolę sobie wstawić zdjęcie Alistaira ♥ ukradzione z wątku Five O'Clock*PL :)
Oto kto z nami niebawem zamieszka:

[center]Obrazek [/center]
Ależ kradnij ile wlezie <lol> ! To super zobaczyć go w docelowym wątku.
Na pewno jeszcze coś skopiuję! <oops> ;-))
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Boziu... jakie słodkie te kotki <serce>
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

lili pisze:
Ania_83 pisze:Pewnie już nie możesz siędoczekać kiedy będzie u Was Alistair i nie dziwię się, bo ja tak samo czekam na moją kicię, która będzie u mnie po świętach.
Oj tak, pierwszy raz w życiu chciałabym, żeby święta szybko minęły ;-)
<lol> To tak jak ja ! I nawet na święta tak nie czekam, tylko jedno mam w głowie - kot. Zamiast robic coś na świeta - siedzę na forum i czytam o.. kotach :) To mój pierwszy kot więc mam stresa <mrgreen>

A Twój Alistair to słodkie cudo. Z niecierpliwością czekam na następne zdjęcia! I oby czas Ci szybko mijał do czasu odebrania kotka :)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Ania_83 pisze:
lili pisze:
Ania_83 pisze:Pewnie już nie możesz siędoczekać kiedy będzie u Was Alistair i nie dziwię się, bo ja tak samo czekam na moją kicię, która będzie u mnie po świętach.
Oj tak, pierwszy raz w życiu chciałabym, żeby święta szybko minęły ;-)
<lol>I nawet na święta tak nie czekam, tylko jedno mam w głowie - kot. Zamiast robic coś na świeta - siedzę na forum i czytam o.. kotach :)
hehe, wszyscy 'oczekujący' pewnie tak mają ;) Ale zanim się obejrzymy, będziemy wklejać nowe zdjęcia z przybycia puchatków do domu! <roll>
Zablokowany