BONO BLUE OF BRYTLANDIA* PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Jakie ma fajne futerko pluszowe i króciutkie :kotek:
To poproszę pogłaskać ode mnie ten zgrabny tyłeczek :kotek:
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Małgorzata pisze:
Anka pisze:co mu zrobiłas, że taki foch cię spotkał??
Podałam wołowinę z 15-minutowym opóźnieniem <lol>
hahahaha nic dziwnego, że Cie TAK potraktował.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

No nie no jak tak można. To Małgosiu nie wiesz, że stałe pory spożywania pokarmów są wskazane. Każdy specjalista Ci to powie. Ale Bono nawet z tyłu wyglada bardzo rasowo, ani grama tłuszczyku.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

To pewnie wszystko dlatego, że Małgosia nie ma takiego kocio-wypasionego mimblowego zegara na ścianie, stąd te opóźnienia i biedny Bono musiał się obrazić <lol>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Agnieszka7714 pisze:No nie no jak tak można. To Małgosiu nie wiesz, że stałe pory spożywania pokarmów są wskazane. Każdy specjalista Ci to powie. Ale Bono nawet z tyłu wyglada bardzo rasowo, ani grama tłuszczyku.
Oj, jaka ja nieroztropna! Dopiero teraz pojęłam, jakiż wielki grzech popełniłam <lol> Biedny, niedożywiony Bono ;-))

Co do tłuszczyku, to chyba zaczyna się zbierać w tzw. worku brysiowym, ale nie jestem pewna... W każdym razie konieczna będzie obserwacja <mrgreen>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Sonia pisze:To pewnie wszystko dlatego, że Małgosia nie ma takiego kocio-wypasionego mimblowego zegara na ścianie, stąd te opóźnienia i biedny Bono musiał się obrazić <lol>
Soniu, jasnowidz chyba jesteś! Faktycznie nie mam takiego zegara, a nawet żadnego! I myślę sobie sprawić taki mimblowy właśnie, ale czekam na wypłatę, bo jak to bywa podczas urlopu wydałam dużo kasy (kosmetyczka, dentysta, okulista, optyk - większość z tego na dziecko poszło :-/ ).
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Małgorzata pisze:
Agnieszka7714 pisze:No nie no jak tak można. To Małgosiu nie wiesz, że stałe pory spożywania pokarmów są wskazane. Każdy specjalista Ci to powie. Ale Bono nawet z tyłu wyglada bardzo rasowo, ani grama tłuszczyku.
Oj, jaka ja nieroztropna! Dopiero teraz pojęłam, jakiż wielki grzech popełniłam <lol> Biedny, niedożywiony Bono ;-))

Co do tłuszczyku, to chyba zaczyna się zbierać w tzw. worku brysiowym, ale nie jestem pewna... W każdym razie konieczna będzie obserwacja <mrgreen>
Ja tam nie widzę żadnego worka. Mój Frodo jak się tak położy to jego "dobrobyt" rozlewa się na boki, a wiem, że ma dobrą formę. Zresztą przecież brysie tak mają, że futro jest niedopasowane do ich wyrzeźbionego ciałka. ;-))
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Ohh co za cudne pośladki ! <lol> Śliczna pupka <lol>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

piękny misiek <serce> , futereczko ma śliczne ,a oczunie ,a pycholek ciotka chciałaby zobaczyć :brzydal:

dupineczke masz eleganciarską ale wolałabym od łebka strony pięknotę zobaczyć :hammer:
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Gosiu super masz kota przecudowny jest <zakochana>
Zablokowany