Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Transportery

Post autor: Sonia »

Kurcze fajny ten transporter i jak mało miejsca zajmuje po poskładaniu.
Tylko dla mojego słonia to by był na pewno za mały.
A drugi jak urośnie to też pewnie nie będzie karzełkiem.
Ale dla mniejszych ras to całkiem fajny i bym się skusiła na taki.
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Transportery

Post autor: Yolla »

Sonia pisze:Kurcze fajny ten transporter i jak mało miejsca zajmuje po poskładaniu.
no właśnie :-)
i nikt go jeszcze nie kupił <?> coś musi być na rzeczy <hm>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Transportery

Post autor: Sonia »

Bo dla brysiów to mi się wydaje będzie za mały.
Ale dla jakichś sfinksów, dewonków czy dachówek powinien wystarczyć.
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

Mnie te skośne ściany i gęste kratki wydają się klaustrofobiczne, ale zawsze miałam psy i to wielkości niekwalifikującej się do używania transportera, więc nie znam się na tym, jak lubią podróżować koty. Wydaje mi się jednak, że kocurowi dużej rasy byłoby w tym zwyczajnie ciasno... W końcu wszyscy polecacie Catit Cabrio, bo przestronny i jasny.

Za to opcja złożenia jest super, Catit zajmuje mi obecnie mnóstwo miejsca w schowku.
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Transportery

Post autor: ozon »

Dziewczyny, czy któraś z Was ma ocieplacz na transporter firmy Chaba, taki: http://animalia.pl/produkt,3539,chaba-o ... alion.html

Albo jakiś inny warty polecenia (nie od Reni), który będzie się nadawał do zwykłego transportera? Mamy Gullivera 1 http://animalia.pl/produkt,23996,50,ste ... x31cm.html

Koniecznie muszę coś kupić, bo przy częstych wizytach u weta i niespokojnym kocie koc się średnio sprawdzi, a będzie coraz zimniej :((((
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Transportery

Post autor: Audrey »

Ozon, ja mam szyty przez moją mamę ocieplacz właśnie na wzór tego, który wkleiłas. Dopasowalysmy wymiarami do Pet Cargo. Sprawdza się super.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Danusia »

Audrey pisze:Ozon, ja mam szyty przez moją mamę ocieplacz właśnie na wzór tego, który wkleiłas. Dopasowalysmy wymiarami do Pet Cargo. Sprawdza się super.
Ja właśnie kupiłam na Allegro specjalny ortalion w dwóch kolorach i polar i <shock> zamierzam pójść w ślady mamusi Ani :kwiatek: mam wprawdzie jeden ocieplacz od Reni ale mam 2 koty i 2 transportery Pet Cargo ,a czasem oba futra jeżdżą razem do weta i jeszcze jest jeden ogromny pożytek z ocieplacza :ok: transporter jest zawsze czyściutki schowany w ocieplaczu <lol>
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Transportery

Post autor: ozon »

O uszyciu też myślałam, ale ja mam dwie lewe ręce <oops> moja mama i ciotki wszelakie też <mrgreen> W pracowni krawieckiej raczej taniej niż w animalii nie będzie. Zrobię zamówienie, jak tylko moje konto przestanie świecić pustkami :-)
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: Transportery

Post autor: *Basia »

Z nowości rynkowych (przynajmniej ja widzę pierwszy raz) - nowa wersja pet cabrio, dla lubiących nieco bardziej stonowane kolory :) Mnie np ten standardowy fiolet odrzucał - bardzo się nie lubimy z tym kolorem.

Obrazek

A jeśli chodzi o ochraniacz na transporter, to może warto skontaktować się z hodowlą MCO, która oferuje szycie ocieplaczy na konkretne modele :) Moim zdaniem znacznie fajniejsze to niż taki spklepowy wyrób :)

http://redpearl.pl/pl.php?s=144
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Ja ten szary PetCabrio widziałam już dawno tyle, że za granicą.
Zablokowany