Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: Transportery

Post autor: *Basia »

No tak, powinno być nowości dostępne na polskim rynku <lol>
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Transportery

Post autor: Joanna P. »

Basiu, a gdzie u nas można nabyć ten szary ?
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: Transportery

Post autor: *Basia »

Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Transportery

Post autor: Joanna P. »

Dziękuję :-)
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: Transportery

Post autor: *Basia »

Proszę ;-).

Do nas właśnie przyszedł biało - szary pet cabrio. Mam trochę mieszane uczucia.
Jest ciężki sam w sobie jak dla mnie ale właściwie nie zależało mi na lekkim transporterze więc mu wybaczam. Wygląda strasznie niepozornie przy kuwecie. Mam nadzieję, że nie będzie za mały i że będzie nam dobrze służył.
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Natashas »

Witam wszystkich serdecznie!
To mój pierwszy post na forum, niedługo pochwalę się swoim przyszłym kocurkiem, a na ten moment robię wyprawkę i przyszedł właśnie do mnie transporter Pet Cargo Cabrio. Wszyscy pisali tu o tym jak jest solidnie wykonany, a ja przy składaniu odniosłam trochę inne wrażenie i temu tu chciałabym spytać czy w waszych transporterach też są takie "prześwity"? Chodzi mi o te szpary z przodu transportera i z tyłu

obrazek
obrazek

Może jestem przewrażliwiona i tak powinno być :)
Dodatkowo gdy otwieram górną część i zamykam występuje za każdym razem taki konflikt

obrazek

Muszę się trochę namęczyć, by przez dociskanie i ugniatanie w końcu ta jedna część zaskoczyła.. Potrzebuje się dowiedzieć czy tak jest w każdym Pet Cabrio czy to może jednak nadaje się na reklamację.

Dziękuje z góry z odpowiedz i przepraszam za zdjęcia słabej jakości (o ile się dodadzą) :)
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Transportery

Post autor: Truskawka »

Mój Pet Cabrio zamyka się szczelnie i bez jakiegoś ugniatania. Ale to prawda, że czasem mam wrażenie, że ta konstrukcja się rozpadnie i kot mi wyleci <strach> . Ciężki jest, ostatnio niosłam w nim 5 kg (obie dziewczynki były na szczepieniu) i poddałam się, wzięłam auto, żeby objechać osiedle ( na piechotę mam krótszą drogę do weterynarza).
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: Transportery

Post autor: *Basia »

U mnie wyglada to podobnie dlatego tez napisałam że mam mieszane uczucia. Podobnie jak Ty Natashas składając całość w ogóle nie miałam wrażenia że to taka solidna konstrukcja. Nie zwal tego na kark przewrażliwienia a jedynie dysonansu miedzy tym co czytałam i tym co znalazło się w moich rękach. Może mam po prostu wyższe wymagania ? Z drugiej strony jest to jest jeden z lepszych transporterów to strach się bać jak wykonane i solidne sa te gorsze... Przyszło mi jeszcze do głowy że plastik nie może tak szczelnie do siebie przylegać bo pod ciężarem zwierzaka a przypomnijmy ze transporter powinien dać radę 11kg całość konstrukcji pracuje i gdyby było tak szczelnie co do milimetra zwyczajnie mógłby popękać... Mój transporter tez średnio sie zamykał pusty teraz jest obciążony różnymi grantami zamyka się całkiem dobrze.
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Natashas »

Całkowicie się zgadzam z tym co napisałaś Basia, tak samo pomyślałam o tych tańszych transporterach i też prawdopodobnie w głowie miałam wyidealizowany obraz tego Cargo. Oby faktycznie z wypełniaczem dobrze się go użytkowało :-) i fakt pusty sam w sobie jest dość ciężki
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Ja mam transporter Pet Cargo trzy lata. Nie jestem w stanie zliczyć ile kilometrów z nami zrobił, bo jest to nierealne <lol> , ale nigdy mnie nie zawiódł. Wiele razy uderzyłam nim o coś, czy też został obtarty i mimo, że jest dość ciężki i nieporęczny przy dłuższym noszeniu to przy dużych kotach w podróży sprawdza się bardzo dobrze. Mój Bentley ma w nim wystarczająco dużo miejsca, aby się ułożyć, lub też zmienić pozycję. Nie jest w nim ściśnięty itp. Drugi raz również bym się zdecydowała na Pet Cargo. Mój kot jest ideałem jeśli chodzi o podróżowanie
Zablokowany