Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

No superowy drapak, a kotkowi widzę bardzo odpowiada, przegląd zrobił i o starym już pewnie zapomniał :-) Bardzo mi się podoba :ok:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

widzę, że drapak odebrany przez użytkownika :ok:
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Fajny drapak - dużo miejscówek do leżenia, można wybrać taką pasującą do nastroju <mrgreen> Kiciowi chyba też się podoba, bo widzę, że przetestował wszystkie możliwości.
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

super drapak !! gratuluję <ok> kontrola jakości przeprowadzona widzę bardzo dokładnie - wszystko sprawdzone, obwąchane i podrapane <mrgreen> i nawet miejscówki wybrane <lol> <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

To teraz nic tylko drugi ogonek by się przydał do takiego drapaka <gwiżdże>
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

ja miejscówki widzę trzy <roll> więc nawet dwa ogonki <tańczy>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

W środę powinien dotrzeć mój Rufi, nie mogę się doczekać! :-D
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

ładuj baterie w aparacie :D czekamy na zdjęcia jak ogonek sprawdza jakoś drapaka ;)
Awatar użytkownika
damianos
Posty: 230
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:31

Post autor: damianos »

Drapak wypasiony :-)
Na dwa ogonki w sam raz... :P
:kotek:
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Uffff
Byłam tak zaaferowana, że "zgubiłam" światło dzienne także zdjęcia porobię jutro :-D
Drapak jest BOSKI! Po prostu perfekcyjny - duży, stabilny, pięknie wykończony. Jeżeli te słupy to 14tki to ja sobie nie wyobrażam 16tek :->

Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się na dywan, bo futra natychmiast sprawdziły wytrzymałość obicia ;-)) Niestety do hamaczka też się dobierają, chociaż na razie nie ma śladu ich radosnej działalności.

Trochę się obawiałam, bo model D-0A nie jest zbyt popularny i nie miałam wielu opinii, jednak okazał się idealny. Świetne rozstawienie rozet - łatwo przeskakiwać z jednej na drugą (kotłując się i tłukąc w międzyczasie), same rozety to najfajniejsze miejscówki pod słońcem, genialny jest słup 140 cm, po którym obie wiewiórki śmigają na górę. Tylko hamak jakoś tak jeszcze nie podszedł. Oprócz ciekawych i smakowitych zamków niewiele w nim fajnego, równie dobrze mogłabym go zdjąć zostawiając sam słup ;-))
No cóż, może z czasem docenią i hamak.
Zablokowany