Wielkość i waga brytyjczyków

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
palam00
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:03

Post autor: palam00 »

Jak robiłam zdjęcia to był bardzo zły bo obudziłam.. <mrgreen>
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

jest cudny, widzę że jesteś z Gorzowa czy możesz napisać z jakiej hodowli jest Twój kotek, moją Tośkę kupowałam w Gorzowie w hodowli IDOL
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

palam00 - ostatnie zdjęcie pokazuje, że Duży nie ma otłuszczonych boczków. Wygląda też na mniej nabitego, niż mój Ozz, który też z góry wygląda podobnie, a waży pół kilo mniej i jest grubszej kości, co widać dopiero jak patrzę na Twojego kota z boku i porównuję go z moim.
Także tak trzymać :ok:
Awatar użytkownika
palam00
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:03

Post autor: palam00 »

Hej!
Mój nie jest z hodowli jako takiej.. w sumie to znalazłam ogłoszenie, że babka ma kocięta i odsprzeda, wtedy mój mąż rzadko w domu bywał więc byłam sama i chciałam jakąś pociechę to kupiłam:) Powiedziałam mężowi, że kosztował 500zł to powiedział, że za karę tak go nazwiemy "pięćset złotych", po czym stwierdził, że za długi i nazwaliśmy go PeZet:D Wszyscy myślą, że z nas zagorzali hip-hopowcy:D W każdym razie Pezio jest bez rodowodu. Może i dobrze bo nie lubi się czesać i obcinać pazurów (czasem cały proceder trwa cały dzień bo muszę za nim ganiać.. a mam tylko 45m2). No nic.. fajne te Wasze koteczki.. ja chciałabym jeszcze jednego, ale mój mąż nie pozwala ;-(
A jeszcze pytanko, może nie w odniesieniu do wątku, ale takie szybkie, możecie polecić mi jakąś dobrą szczotkę do sierści, taką żeby go tak nie denerwowała jak te druciaki i ładnie zbierała futerko.. Mam jednego kota, ale po domu tyle ich lata....
Pozdrowionka:)
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

viewtopic.php?t=623 tu masz wątek dotyczący pielęgnacji sierści
Awatar użytkownika
palam00
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:03

Post autor: palam00 »

Dzięki za odp.:)
Dorzucam jeszcze jedno, śmieszne zdjęcie Pezia:D
Obrazek

Pozdrowionka na dobry, słoneczny i ciepły dzień:)
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

ten kotek to ma taką budowę jak mój Bazyl, a na Bazyla ciągle narzekam, że za chudy <lol> Musi być wyższy i dłuższy od mojego blondyna, bo on waży o wiele mniej, ale budowa dość podobna.

Także nie rozumiem skąd teksty o nadwadze.

A tak chciałam jeszcze zapytać, co rodowód kota ma do obcinania pazurów? Zarówno koty z rodowodem jak i bez powinny mieć obcinane regularnie pazurki <lol>
oczywiście nie pochwalamy zasilania kont właścicieli pseudohodowli, ale jeśli już się tak zdarzyło, że kupiłaś takiego kota, to obcinanie pazurów i inne zabiegi pielęgnacyjne należy przy nim wykonywać z taką samą starannością jak u kotow z rodowodem <lol>
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

może palam00 miała na myśli że rodowodowe to tylko na wystawy i dlatego te pazury, nic bardziej mylnego Tosia nigdy nie będzie wystawiana i regularnie obcinam jej pazurki o sierści nie wspomnę
Awatar użytkownika
palam00
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:03

Post autor: palam00 »

Ja tylko mówię, że nie lubi <mrgreen> Drapie, jęczy, gryzie, ucieka <mrgreen>
:D
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

palam00 pisze:Ja tylko mówię, że nie lubi <mrgreen> Drapie, jęczy, gryzie, ucieka <mrgreen>
:D

jak każdy niestety......
Zablokowany