Koci świat wg Śnieżki, Fiony & Mruczki

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Jak ma różowe opuszki to już jej takie raczej zostaną. Mój ma co drugi palec różowy i od małego tak miał i tak zostało <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Elwira pisze: dziękuję za radę :) tylko nie zawsze mam siły się z nimi długo bawić :/... szczególnie 4 dni pracy po 12godzin na stojaco i biegająco....
Elwiro,dokonaj zakupu laserka,najlepszy sposób na stacjonarną zabawę z kotem <lol>
Kiedy i ja wracam późno z pracy,wyciągam magiczny gadżecik i pół godzinki,czasem 20min intensywnego pościgu za kropeczką,to zawsze działa!! <lol>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Wreszcie ktoś kto nas rozpieszcza pod względem ilości dodawanych zdjęć <mrgreen>
Piękna ekipa!
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Elwira pisze:
A CZY TWÓJ KOCUREK MA DALEJ RÓŻOWE OPUSZKI ŁAPEK??????
bo się zastanawiam czy moja Śnieżka będzie miała różowe opuszki przez cały czas??

Pozdrawiam :)
Tak cały czas ma różowiutkie poduszeczki i nosek też, aż się chce całować <zakochana> ale jak to chłopak, to on się tak nie da :hammer: tylko w nocy jak nikt nie widzi to przychodzi się do mnie ukochać <tańczy>

I TAK PRZYPOMNĘ PYTANKO - CZY KTOŚ MI NA SZYBKO WYJAŚNI DLACZEGO MÓJ BIAŁY KOT MA NIEBIESKIE OCZY, A ELWIRY ŚNIEŻYNKA, CHOĆ TEŻ JEST BIAŁA, TO MA BURSZTYNOWE?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

EsteraR pisze: I TAK PRZYPOMNĘ PYTANKO - CZY KTOŚ MI NA SZYBKO WYJAŚNI DLACZEGO MÓJ BIAŁY KOT MA NIEBIESKIE OCZY, A ELWIRY ŚNIEŻYNKA, CHOĆ TEŻ JEST BIAŁA, TO MA BURSZTYNOWE?
Mi się wydaje, że twój białasek musi mieć w genach jakąś rasę orientalną, a u nich często są niebieskie oczy. On w ogóle ma takie właśnie orientalne spojrzenie. Ale ja to się nie znam, to tak tylko mi się wydaje <mrgreen>
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

Super ekipa! <ok>
A jaki piękny i okazały mają drapak.Istny plac zabaw!
Wszystkie śliczne.Chociaż mnie najbardziej podoba się pręgowana panna,o ile dobrze pamiętam Fiona. <zakochana> Wygląda jak z reklamy Whiskasa.Słodka.
Miłego życia kotki i niech się zdrowo chowają.
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Dracanka pisze:
Elwira pisze: dziękuję za radę :) tylko nie zawsze mam siły się z nimi długo bawić :/... szczególnie 4 dni pracy po 12godzin na stojaco i biegająco....
Elwiro,dokonaj zakupu laserka,najlepszy sposób na stacjonarną zabawę z kotem <lol>
Kiedy i ja wracam późno z pracy,wyciągam magiczny gadżecik i pół godzinki,czasem 20min intensywnego pościgu za kropeczką,to zawsze działa!! <lol>
:) dziękuję za radę :)
zapomniałam o tym na śmierć :) widziałam na youtube jak się ktoś tak z kotami bawił :)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Sonia pisze:Jak ma różowe opuszki to już jej takie raczej zostaną. Mój ma co drugi palec różowy i od małego tak miał i tak zostało <mrgreen>
hehe :) chętnie bym zobaczyła jak takie opuszki wyglądają :) :) co drugie różowe :)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Sonia pisze:
EsteraR pisze: I TAK PRZYPOMNĘ PYTANKO - CZY KTOŚ MI NA SZYBKO WYJAŚNI DLACZEGO MÓJ BIAŁY KOT MA NIEBIESKIE OCZY, A ELWIRY ŚNIEŻYNKA, CHOĆ TEŻ JEST BIAŁA, TO MA BURSZTYNOWE?
Mi się wydaje, że twój białasek musi mieć w genach jakąś rasę orientalną, a u nich często są niebieskie oczy. On w ogóle ma takie właśnie orientalne spojrzenie. Ale ja to się nie znam, to tak tylko mi się wydaje <mrgreen>
Moje są krzyżówką Ragdolla -mama
Obrazek

Z kotem brytyjskim niebieskim -tato (to akurat jest Tato Mruczki ale podaje przykładowo bo tato był niebieskim brytyjczykiem też od Fiony i Śnieżki)
Obrazek

Z całego miotu było jeszcze dwóch chłopców- Bracia Fiony i Śnieżki:
Obrazek
Obrazek

Widać że ten biały kot będzie miał niebieskie oczka, bo ma taki mocny kolor.

A Śnieżka w takim układzie musi mieć oczy po ojcu...

Obrazek

TO SĄ ZDJĘCIA CAŁEJ CZWÓRECZKI Z MIOTU OD WŁAŚCICIELA MUSIAŁY MIEĆ JAKIEŚ 7 TYGODNI.

ZRESZTĄ WIDZIAŁĄM TEŻ INNE BIAŁE KOTY Z ŻÓŁTYMI OCZAMI, NA NIEKTÓRYCH PRODUKTACH ZDJĘCIA- TAKICH ZWYKŁYCH BIAŁYCH.

POZDRAWIAM :)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany