Ramzesik

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

maga pisze:Moje koty też w nosie maja grzoty, podczas burzy Hana uwielbia siedzieć na balkonie i sie gapić.
Czasem hałas taki domowy je potrafi przestraszyć, a to co na zewnatrz traktują bardzo obojetnie.
moja 3-jca ostatnio w nocy zrobiła mi "przelot" przez całą długość mojego ciała w pędzie na parapet, tak byli ciekawi błysków i grzmotów <diabeł>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Bono też ma kota ;-) na punkcie grzmotów i błyskawic. Staje przed drzwiami od balkonu i miauczy, żeby go tam wypuścić. A jak już deszcz zacznie lać, to dopiero jest zabawa (próbuje go złapać <lol> ). Podobnie reaguje na fajerwerki w Sylwestra (dopiero jednego ma za sobą, ale już wiem, że wcale się nie boi, a wręcz życzy sobie udostępnienia odpowiedniego punktu obserwacyjnego - czyli drapie w roletę, żeby podnieść do góry i odsłonić okno <mrgreen> ).
Anncats
Posty: 29
Rejestracja: 05 maja 2011, 15:32

Post autor: Anncats »

Małgorzata pisze:Bono też ma kota ;-) na punkcie grzmotów i błyskawic. Staje przed drzwiami od balkonu i miauczy, żeby go tam wypuścić. A jak już deszcz zacznie lać, to dopiero jest zabawa (próbuje go złapać <lol> ). Podobnie reaguje na fajerwerki w Sylwestra (dopiero jednego ma za sobą, ale już wiem, że wcale się nie boi, a wręcz życzy sobie udostępnienia odpowiedniego punktu obserwacyjnego - czyli drapie w roletę, żeby podnieść do góry i odsłonić okno <mrgreen> ).
hehehe to musi być słodki widok z tym drapankiem w roletę ! :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Anncats pisze:hehehe to musi być słodki widok z tym drapankiem w roletę ! :)
Fakt, wygląda to niesamowicie, od razu się uśmiecham :) Rano też tak robi - najpierw pobudka (czyli Bono okłada mnie łapką po twarzy), a jak tylko otworzę oko, kocio wykonuje skok na parapet i drapie w roletę, miaucząc najgłośniej jak potrafi (z kociego na człowieczy tłumaczy się to tak: "Podnośże tę roletę, bo ptaszyska ćwierkają, a ja nic nie widzę!") <lol>
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Też tak mam. <mrgreen> Tylko czemu o 4.12 rano :hammer:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Ja na szczęście nie o 4.12, tylko o 4.20 - zawsze to 8 minut dłużej :haha:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

A ja, abstrahując od burzy, stanowczo domagam się zdjęć tego pięknego kota! <pokłon>

p.s moje też się nie boją ;-))
zmorka
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2011, 19:21

Post autor: zmorka »

Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

<lol>
Po tak długiej przerwie tylko jedna fotka? :hammer:
zmorka
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2011, 19:21

Post autor: zmorka »

jestem strażnikiem - wpuszczam do kuchni za odpowiednią opłatą

Obrazek

gdy opłata znajduje się w odpowiednim miejscu śpię sobie

Obrazek

lub wczasuję :-)

Obrazek
Zablokowany