Gustaw

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

ewasmukla pisze:Jutro Gucio ma umówiony zabieg kastracji....chyba się zapłaczę :hug:
będzie dobrze! trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło gładko i kocio szybko wrócił do formy :kotek:

btw. śliczne futrzaki <zakochana> uwielbiam shih tzaki, moja ma 11 lat a zachowuje się jak szczeniak (wiecznie dziecko) :-)
dora
Hodowca
Posty: 198
Rejestracja: 05 kwie 2012, 14:14
Hodowla: Rizadora*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia
Kontakt:

Post autor: dora »

ewasmukla pisze:Jutro Gucio ma umówiony zabieg kastracji....chyba się zapłaczę :hug:
Przeżywałam to w poniedziałek, szczerze to przed zabiegiem tak bardzo mnie to nie ruszało bo wiedziałam, że dla dobra wszystkich muszę to zrobić. Dopiero po odbiorze kocurka mnie trafiło ale już przed śniadaniem dnia następnego kot zachowywał się jak gdyby nic się nie wydarzyło (miał tylko głupiego jasia).

<ok> żeby wszystko szybko i bezboleśnie się odbyło.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

trzymamy mocno kciuki <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Będzie dobrze, trzymam kciuki <ok>
ewasmukla
Posty: 38
Rejestracja: 03 mar 2012, 13:11

Post autor: ewasmukla »

Dziękujemy bardzo za słowa otuchy :-) ,śpi sobie biduś teraz błoga bo nie ma świadomości co jutro go czeka.
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Będzie dobrze :ok:
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)
monika§
Posty: 351
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:55

Post autor: monika§ »

Będzie dobrze, mój maluch miał wczoraj zabieg, a dziś już broi :-)
Ale kciukasy trzymam! <ok>
ewasmukla
Posty: 38
Rejestracja: 03 mar 2012, 13:11

Post autor: ewasmukla »

Byłam z Gustawem u pani doktor tak jak było umówione ,stres od samego rana :-o ,tylko miska z wodą,a on wydzierał się o żarełko tak bardzo,,że całe osiedle go pewnie słyszało.Pani doktor zbadała chłopaka :-) zważyliśmy go....waży 4,05kg i stwierdziła,że on jest jeszcze dziciuszkowaty :-> ,drobniutki i radziła by mi wstrzymać się jeszcze taki pełny miesiąc,bo nie ma jeszcze wykształconych do końca jaderek i potem mogą być problemy z nerkami.Przekonała mnie i chłopak w pełnym wydaniu wrócił do domu.... :-) .Gucio 4 maja będzie miał 8 miesięcy.Czy waga 4 kg na Brytyjczyka to mało w tym wieku.
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

O wadze i wielkości brytyjczyków jest cały wątek na tym forum. Gucio najwyraźniej będzie jednym z tych mniejszych kotków, podobnie jak mój Mumu, ktory w wieku 11 miesięcy waży 4,3 kg.

Głaski dla jeszcze pełnojajecznego :kotek: :-)
Zablokowany