Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Maru
Posty: 110
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:41

Post autor: Maru »

A co myślicie o tym takim tunelu z piłeczką Catit. Ktoś z Was ma? A co ważniejsze, czy Wasze koty chętnie się tym bawią? Wiadomo, każdy kot ma swoje upodobania, ale ile ja się już namęczyłam z moją kocicą. Ona zupełnie nie chce się bawić. Najfajniejsza jest dla niej mała myszka, która trochę grzechocze (ale ona też wzbudza jej zainteresowanie tylko sporadycznie) i uwielbia bawić się w ganianego. Nic na sznurku ani na patyku do niej nie przemawia. Kiedy macham jej przed nosem piłeczką bądź zwykłym papierkiem na sznurku, to patrzy na mnie jak na debila! ;-( A zabawki z kocimiętką omija wielkim łukiem.

W ganianego niedługo będzie się z nią bawiła jej nowa siostrzyczka i pomyślałam, że taki tunel Catit mógłby się może przyczynić do lepszej integracji między kocicami :-) Dlatego jestem ciekawa, jak duże wzbudza zainteresowanie u innych kotów.
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

Bardzo fajna sprawa.Pufa na początku traktowała ten tor jako miejsce do spania bo mój TŻ złożył go w kółko <lol> Teraz się nim bawi kilka razy dziennie :-)
Awatar użytkownika
Maru
Posty: 110
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:41

Post autor: Maru »

To dobra myśl. Jakby nie chciały się bawić, to zawsze można zrobić z tego spanko :-D
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

My mamy tor od dwóch dni. Maluch szaleje - za to Dante leży i łaskawie obserwuje. Lisiątko szybko załapało o co chodzi z tą piłką,ganiał zafascynowany bitą godzinę.
Dopiero jak odszedł to Duży wziął się do roboty <lol> Znaczy... po co to głupio kulać sobie piłkę?Jak można tor zjeść spróbować? Albo podnosić łapkami,bo może coś ciekawego jest pod nim? A może on badał konstrukcję? I rozmyślał z czego to i jak to powstało? No mówię wam , ubaw po pachy z tym kotem :haha: A potem patrzył półprzymkniętymi oczyma na gówniarza z miną mówiącą "o bosz, co za dzieciak,jak można,to takie prozaiczne.." :haha:
Zobaczymy jak będzie dalej los toru wyglądał. Na razie wnioskuję,że ja bardziej go chciałam niż koty. Wolą patrzeć na mnie błagalnie,kiedy złapię ulubioną wędkę(jest to piórkowy"motylek"kupiony kiedyś na wystawie,mówię wam,nie istnieją lepsze wędki)

Sądzę,że tor własnie raczej posłuży do spania/parkowania <lol>
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Czy ktoś posiada w domu Centrum Masażu CAtiIt? Zbliżają się Haricie urodziny i chciałam jej kupić tor i centrum masażu :-) . Co myślicie?

Do tego potrzebuję porządnego kija z piórkami. Znalazłam coś takiego na allegro :

http://allegro.pl/miotelka-ze-strusich- ... 38499.html
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Jeszcze ten tor bardzo mi się podoba <mrgreen> . Niestety nie do dostania w Polsce :-x

http://www.berganexperience.com/turbotrack.html
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

tor niczego sobie <oops> , centrum masażu Vanicciu nie mamy, czytałam opinie i nie spotkałam pozytywnej , czyli bez szału <kciukwdół>

a ja dla swojej Myszki mam już prezencik ,schowany <mrgreen> , ciekawa jestem czy jej się spodoba ;-))
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

Dorota a co masz co masz ? <diabeł>

Olu piórka super tego masażera nie znałam ale teraz poczytałam opinie i faktycznie szału nie ma
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

nikaxx pisze:Dorota a co masz co masz ? <diabeł>
Ja też bym chciała wiedzieć <diabeł>
e_
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2010, 14:23

Post autor: e_ »

Zablokowany