Baloo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

grubasek duziaczek i jego stado dziekuja serdeczne za takie piekne zyczenia <serce>
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Spóźnione ale najszczersze urodzinowe życzenia dla Baloo. Kocurro jak się patrzy i do tego uszczęśliwia swoich ludzi nie tylko urodą ale i charakterem. Życzę Wam dużo zdrowia, radości, smacznych smakołyków i wielu kolejnych urodzin razem.

Całusy w piękne kocie nosio
100 lat Baloo :winko:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

kochani ja jestem zrozpaczona :( Baloo od kilku dni rano przestal do mnie przychodzic . Tak tradycyjne przychodzil 7.15 kladl mi sie na klatce piersiowej mruczal i czasem nawet tak na mnie jescze dospal . Te ranne odwiedziny to byl dla panci blogostan cholewcia obrazil sie czy cus???? help
Awatar użytkownika
Diedra
Posty: 56
Rejestracja: 01 sty 2010, 22:12

Post autor: Diedra »

Nemi przestaje do mnie przychodzić, kiedy gorzej się czuje :( U niej to najlepszy wskaźnik, wtedy sprawdzam miskę - na ogół jedzenie nietknięte. Automatycznie obserwacja kota i/lub wizyta u weta. Co ciekawe, nie przestaje sie w takim okresie bawić, ale nie szuka kontaktu "nakolankowego" i traci apetyt. Ostatnio np. okazało się, że był lekki stan zapalny w uszku...

Oczywiście - może być też zwykła "obraza majestatu" :) Warto jednak poobserować ogonka.
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

o jej ... apetyt ma jak zawsze wszystko ok kupka tez :-) bede obserwowac .Nasz Balus nie jest typem kolankowca jest zawsze blisko tam gdzie my , ale nie na kolanach niestety .Siedzi na wannie gdy sie np kapie <mrgreen> , ale to sporo brytkow stosuje .
teraz tak mysle bardzo instensywnie i ....... byc moze on sie spieszy na dol ( leci po schodach na zlamanie karku) jak wstaje moj maz . A dlaczego?? poniewaz rano daje mu wyzebranego kociego kabanoska . Moze to jest przyczyna ???? to by byla zdrada <lol> a pancio caly happy
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

To mi wygląda na rywalizację, kogo kitek bardziej kocha <lol>
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

bardziej kocha przysmaki <diabeł> ,zachomikuj przy łózko kabanosika a kotecek się znajdzie <mrgreen>
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

smieszne jest to , ze pancio nie chcial absolutnie nigdy kota , a w tej chwili to by chyba nas wszystkich wypedzil , ale nie Balusia <lol>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Widzę narastającą potrzebę dokocenia <lol>
Chociaż my z TŻtem sobie kotów nie podbieramy podstępem i raczej żadne z nas nie ma swojego faworyta, ale 1 kot na 1 ludzia to zdrowa proporcja ;-))
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

mimbla <ok> to samo dzis powiedzialam serio i jezeli to tylko od hodowcow , ktorych tu na forum poznalam :) nie moge wymienic ;-))
Zablokowany