Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Moja kota ma drapak H2A zmodyfikowany, jest tej samej wysokości co Twój. Kicia (ma rok) od samego początku schodząc z drapaka robi to ostrożnie, z namysłem i korzysta z pośredniej półki, mniej więcej w połowie wysokości drapaka.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

AgnieszkaP pisze:Czy koty z wiekiem stają się bardziej ostrożne? Czy może zależy to od "egzemplarza"?
Tak, w dużym stopniu zależy to od "egzemplarza" :-)
Im kot starszy tym spokojniejszy. U mnie Luna jak była mała to szalała ale zawsze ostrożnie. Gato póki co, nie patrzy na nic i też skacze z wysoka jak mu przyjdzie taki pomysł do głowy.
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

Moj Lucek jak byl maly to tez szalal jak szalony i wiele razy ladowal glowa w dol pomiedzy drapakiem a sciana. Obracal sie wtedy sfosujac rozne kombinacje i wychodzil by latac dalej.

Teraz zrobil sie o wiele bardziej spokojny i z rozwaga chodzi po polkach, a tak wlasciwie to glownie na nich spi :-)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Czyli z koteczkami jak z ludźmi - mają różne temperamenty i charaktery, a generalnie im starsze, tym spokojniejsze :-)
Nam po namyśle udało się bezpiecznie ustawić drapak (już dokręciliśmy rozetę :-) ) . Wstawiliśmy go w róg pokoju, pod okno, i żeby zeskoczyć, kociaki mogą wybrać jedną z dwóch sof lub szeroki parapet. Teraz jest naprawdę ok, a koty zachwycone - Bella właśnie śpi w rozecie (zawsze musi być co najmniej jedno piętro nad Carlosem <lol> ), a Carlos w tubie.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie :kiss:
odiss

Post autor: odiss »

Renoma renomą, i nikt Rufiemu nie odmówi że robi najlepsze znane drapaki, i ma niską konkurencję. Jedak podejście do klienta jest troszke delikatnie mówiąc "na odwal się"

Mija tydzień od złożenia zamówienia, bezpośrednio po zamówieniu na maila nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia, nic, więc po paru dniach napisalem maila z zapytaniem w jakim stanie realizacji jest nasze zamówienie.

Brak odpowiedzi.

W końcu dziś rano tam zadzwoniliśmy, tłumaczymy że niebawem w domu pojawi się kot, i nie chcemy mieć podrapanych mebli. Rozmówca wielce zdziwiony podkreślał że przeciez mają 14 dni na realizacje zamówienia.
Ja wiem że takie jest prawo i że tak się zastrzegli, ale na nasze rynkowe realia gdzie kazdy sklep stara sie jak najszybciej zrobic wysylke, troche to odrzuca. Juz w tamtym momencie bym podziekowal za zakupy gdyby nie to ze maja taka dobrą renomę.

Czekam wiec cierpliwie, mam ten plus ze na kota tez musze poczekac, wiec nic sie nie stanie. No i zamowilem za pobraniem, wiec powinno im chociaż troszke zależeć.

A swoja drogą - tez tak macie ze przy zamawianiu czegokolwiek, to przy pobraniu zarowno sklep jak i kurier starają się dużo mociej niż przy platnosci z góry ?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Ja tam wiem tylko że wolę wydac w takich sprawach kilka groszy na telefon i o wszystko mogę wypytac :-)
odiss

Post autor: odiss »

Drapak doszedł :) Czeka na skręcenie :)

Słowa kuriera "Ożesz w mordę, jakie to ciężkie !"

:D
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

odiss pisze:Drapak doszedł :) Czeka na skręcenie :)

Słowa kuriera "Ożesz w mordę, jakie to ciężkie !"

:D
<lol> zawód kuriera to bardzo trudna sprawa. Moje gratulacje i teraz zdjęcia proszę. :ok:
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

U mnie bylo takie samo zdziwienie. Jeszcze potem bylo "Co? Dla kota????" ;-))
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Matyldonka pisze:U mnie bylo takie samo zdziwienie. Jeszcze potem bylo "Co? Dla kota????" ;-))
Ja mam tak zawsze jak zwirek przywioza :-D
Zablokowany