Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

U mnie kurier przyniósł jedną paczkę pod drzwi i stwierdził, że jest druga w samochodzie, ale na pewno przekracza 30 kg. Później zapytał, czy ma ją zostawić gdzieś na dole (mieszkam na 2-gim piętrze)? Na bank chciał kasę za wniesienie (ta jego mina). Powiedziałam mu, że przecież ktoś tę paczkę u nich przyjął, i oczekuję, że mi ją wniesie. I wniósł, ale fakt ciężka była pioruńsko.
odiss

Post autor: odiss »

Z kurierami, zwlaszcza we WRO, to naprawdę ciekawe historie są...

Tak się zastanawiam, mój drapak waży około 30 kg, a to jeden z tych mniejszych na jeden-dwa futra.

To ile waży taki aż po sufit ??
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Bono też ma drapak Rufiego - obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni <klaszcze> Model D7 dywanowy, dla dużych kotów. Czekałam na drapak ponad 2 tygodnie, bo mieli akurat jakieś hurtowe zamówienie z Niemiec i nie wyrabiali z produkcją. Ale oczywiście dzwoniłam, żeby monitorować sytuację. Kurier przyjechał i zaproponował, żebym zeszła pomóc, bo są 2 paczki i tę mniejszą 10kg to mogłabym wziąć. Pomyślałam, że może rzeczywiście, ale ja sama ważę 47 i paczka okazała się dla mnie za ciężka (chyba jednak ważyła więcej). Kurier bardzo niezadowolony, bo musiał 2 razy obrócić na drugie piętro. <lol>

Montaż - zero problemów. Drapak solidny (za niemałe pieniądze, owszem) i można go odkurzać normalnym odkurzaczem! Naprawdę super efekt!

Poniżej zdjęcia Boniaczka na drapaczku z 26 lutego br.


Obrazek
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

odiss pisze:Z kurierami, zwlaszcza we WRO, to naprawdę ciekawe historie są...

Tak się zastanawiam, mój drapak waży około 30 kg, a to jeden z tych mniejszych na jeden-dwa futra.

To ile waży taki aż po sufit ??
Ja mam taki po sufit, ale nie jestem w stanie napisac ile kilogramow waży. Pamietam tylko, ze jak go montowałam nosilam kolejno po pare elementów na górę do sypialni bo całego pudła nie dałabym rady <lol>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Odis, to ja poproszę o zdjęcie. Mam bzika na punkcie drapaków. <lol>
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

;-)) drapaczek zamówiony u rufcia ... no i tutaj pole do popisu dla kuriera <lol> 40 kg :-D D5b z oferty
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

Rufi ciezkie drapaki wysyla w dwoch paczkach :)
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

odiss pisze:Z kurierami, zwlaszcza we WRO, to naprawdę ciekawe historie są...

Tak się zastanawiam, mój drapak waży około 30 kg, a to jeden z tych mniejszych na jeden-dwa futra.

To ile waży taki aż po sufit ??
moj nie pod sufit, ale wazy okolo 80 kg :)
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

moj tez nie pod sufit i wazy ok 60kg :)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

kochani czy ktoś z Was czyścił Rufiego w sztruksie?? jak i czym najlepiej aby nie zaszkodzić kotom ani drapakowi??
Zablokowany