Liluszka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Liluszka

Post autor: Natashas »

Do takiej minki to tylko się uśmiechać i dziękować za taki skarb, przy okazji miziać i całować ile wlezie <zakochana> :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Liluszka

Post autor: oleena »

Kamila pisze:
oleena pisze:Piękna panna, a pysio po prostu ma przecudny <zakochana> Taki do zacałowania <serce> I niesamowicie szybko rośnie :ok:
no właśnie już jakoś przystopowała :(((( waga 3.9 od 3. m-cy i wybrzydza jeszcze gad jeden przy jedzeniu :-///// Na razie jeszcze poczekam, ale jak kolejny m-c waga nie ruszy to zabiorę ja na profilaktyczne badania :-|

Nie widać, żeby była zbyt mała jak na swój wiek. Na pocieszenie powiem, że mój Gucci waży niewiele więcej od Twojej Liluszki- co prawda nie ważyłam go już miesiąc, ale nie czuję ani nie widzę, żeby jego waga wzrosła. Poza tym też stał się wybredny, podczas gdy wcześniej jadł dosłownie wszystko. Może po prostu w tym wieku wyrabia się gust?:)
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Liluszka

Post autor: oleena »

oleena pisze:
Kamila pisze:
oleena pisze:Piękna panna, a pysio po prostu ma przecudny <zakochana> Taki do zacałowania <serce> I niesamowicie szybko rośnie :ok:
no właśnie już jakoś przystopowała :(((( waga 3.9 od 3. m-cy i wybrzydza jeszcze gad jeden przy jedzeniu :-///// Na razie jeszcze poczekam, ale jak kolejny m-c waga nie ruszy to zabiorę ja na profilaktyczne badania :-|

Nie widać, żeby była zbyt mała jak na swój wiek. Na pocieszenie powiem, że mój Gucci waży niewiele więcej od Twojej Liluszki- co prawda nie ważyłam go już miesiąc, ale nie czuję ani nie widzę, żeby jego waga wzrosła. Poza tym też stał się wybredny, podczas gdy wcześniej jadł dosłownie wszystko. Może po prostu w tym wieku wyrabia się gust?:)
Zważyłam dziś Gucciego i okazało się, że waży mniej od Twojej Liluszki. Zmartwiło mnie to, bo jednak jest od niej trochę starszy i jest facetem, więc waga 3,8kg jest chyba zbyt mała. W przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do weterynarza na przegląd.
Awatar użytkownika
anex
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2015, 18:23
Płeć: K
Skąd: WAW

Re: Liluszka

Post autor: anex »

Kawał kota z tej koty się zrobił :)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Liluszka

Post autor: Limonka »

oleena pisze:
Zważyłam dziś Gucciego i okazało się, że waży mniej od Twojej Liluszki. Zmartwiło mnie to, bo jednak jest od niej trochę starszy i jest facetem, więc waga 3,8kg jest chyba zbyt mała. W przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do weterynarza na przegląd.
oleena, ale pointy zawyczaj są mniejsze niż solidy, zarówno kotki jak i kocury. Nie wydaje mi się żeby 3,8 kg to było mało, ale pewnie zawsze lepiej na wszelki wypadek sprawdzić.
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Liluszka

Post autor: sandra »

Kamila pisze:
oleena pisze:Piękna panna, a pysio po prostu ma przecudny <zakochana> Taki do zacałowania <serce> I niesamowicie szybko rośnie :ok:
no właśnie już jakoś przystopowała :(((( waga 3.9 od 3. m-cy i wybrzydza jeszcze gad jeden przy jedzeniu :-///// Na razie jeszcze poczekam, ale jak kolejny m-c waga nie ruszy to zabiorę ja na profilaktyczne badania :-|
Kamila Ty to sie biednej Liluszki po prostu czepiasz :(((( <lol>
Waga: zbyt niska (choć na zdjęciach to wcale nie wyglada na wychudzonego kota :-> a w sumie dużo osob pisało, ze brytki tak maja ze czasem długo długo bez przyrostu i nagle przybierają), w sumie prawie 4kg dziewczynka, na zdjęciu jak siedzi na dywaniku to kawał dupinki widać :-> za chwile przytyje 0.5kg i zaczniesz ja odchudzać <lol>
Minka: wredny ryjek <lol> Nikt poza Tobą tak nie uważa <mrgreen>
Liluszku, nie słuchaj Panci, bo dostaniesz depresji! Jesteś śliczna i cudowna :kotek: <serce> <zakochana>
Cioci sie bardzo bardzo podobasz nawet taka chuda i z wredna minka <lol>

Zeby nie było, tak tylko sobie żartuje <mrgreen> Ale moze trzeba wyluzować z ta waga, przecież elsowe kotki to nawet mniej waza, a sa starsze! A badania profilaktyczne zrobic i tak nie zaszkodzi :)
A, i jeszcze nie zaszkodzi wrzucać wiecej zdjeć <mrgreen> <serce>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Liluszka

Post autor: Sonia »

Liluszka ma całkiem normalną, przyzwoitą wagę. Moja Brysieńka, jak miała równy rok i 10 dni (wtedy była sterylizowana) ważyła 3,7 albo 3,8 kg (teraz nie pamiętam), a jak już całkiem wydoroślała miała 5,6 kg. Nie była za gruba, ani za chuda, miała idealne brysiowe kształty, ale ostateczną wagę nabrała dopiero po 3-4 latach. Tak, że spokojnie, Liluszka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa co do swojej wagi :-) :kotek:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Liluszka

Post autor: Kamila »

oj, kochane jesteście Cioteczki, ze mnie tak uspokajacie :kiss: :kiss: :kiss: . pewnie macie rację, tak teraz jak czytam Wasze opinie i wagi Waszych kotków, to sobie myślę, że ja cały czas jestem zafiksowana na tej początkowej niedowadze Liluszki, kiedy faktycznie ważyła bardzo mało jak na swój wiek. I chyba przesadzam. dupkę ma ciężką, ciałko ładnie zbite, jak siedzi to i wałeczki się robią :-D Odpuszczę mojej dzidziusi :->
A zdjęć na razie nie mam, bo muszę kupić baterie do aparatu i wciąż zapominam :-/////
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Liluszka

Post autor: Kamila »

Hej Ciocie, Pańcia mówi, że ja chuda jestem (jakas gupia), a ja myślę, że mogłabym spokojnie stanąć na bramce dyskoteki, hi, hi, hi <mrgreen> Macie wszystkie wstęp wolny :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Liluszka

Post autor: fado123 »

jaki cudny paker he he chuda to ona nie jest ona jest cudowna <serce>
Zablokowany