Wielkość i waga brytyjczyków

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

bardzo ładnie waży na swój wiek , odpuść sobie tą nadmiernie mądrą panią <diabeł>

brytki to duze koty :ok: popatrz na chłopaków juz dorosłych na tym forum ile ważą :ok:
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

Naczytalam sie tego watku i jak glupia polecialam na wage razem ze swoja kicia.. Moja Midusia wiek prawie 4 miesiace osiagnela wage 1,7 kg. To wszystko dzieki wam moje kochane. Wiem jak ladnie wygladalaby na karmie reklamowanej firmy. Dziekuje dziewczyny, ze moge sie od was uczyc opieki nad moim drugim skarbem <serce> <serce>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Miss_Monroe pisze:Mi wczoraj w klinice Pani z recepcji (pomaga w zabiegach i studiuje weterynarię) jak zobaczyła Bentley'a powiedziała: "oj przydało by się odchudzić koteczka" <shock> . Bentley waży tylko 4,5 kg... chyba przesadziła z tą oceną ;-))
Jak na rosyjskiego kota, to moze i tak <lol>
Pani sie rasy pomylily po prostu <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

yamaha pisze:
Miss_Monroe pisze:Mi wczoraj w klinice Pani z recepcji (pomaga w zabiegach i studiuje weterynarię) jak zobaczyła Bentley'a powiedziała: "oj przydało by się odchudzić koteczka" <shock> . Bentley waży tylko 4,5 kg... chyba przesadziła z tą oceną ;-))
Jak na rosyjskiego kota, to moze i tak <lol>
Pani sie rasy pomylily po prostu <lol>
Też tak myślę :-)
BooBoo
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2012, 14:55

Post autor: BooBoo »

Mojej znajomej wet powiedział że tak spasła kota aż mu tłuszcz wisi przed tylnymi łapami! - hahaha - koleżanka mówi że przecież kot nie jest gruby tylko ta rasa ma takie "zwisy" - na co Pan - odpowiedział krótko lecz treściwie - "acha" - cóż za niekompetencja... :zalamka:
kawka1233
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:12

Post autor: kawka1233 »

Witam
dzisiaj ważyłam mojego 6 miesięcznego kocurka I waży 2,8 kg gdzie jego bracia już mają wage po 3,6kg(jest to troche spora różnica wagowa) czy waga mojego kocurka jest prawidłowa bo już się zastanawiam że może nie tak go karmie , z gory dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Post autor: Molly »

Kawka ja też mam malucha, na pół roku - 3 kg i to po licznych kombinacjach z jedzeniem, bo typ niejadka. Jeżeli kotek zdrowy, bawi się, ma apetyt, nic mu nie dolega to chyba trzeba się pogodzić, że jest drobny. Poza tym dziewczyny mnie uspokoiły, bo przecież brytki długo dojrzewają i obecna waga może, ale nie musi oznaczać, że będzie to szczuplak taki całe życie :)
btw. minęły dwa tygodnie od ostatniego ważenia i dalej mamy na wadze 3 kg.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Na kocurka 2,8 to rzeczywiscie nie za duzo, ale moze tak jak pisze Molly, bedzie "drobny" po prostu. A czym zywisz kotka ?
kawka1233
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:12

Post autor: kawka1233 »

Mój kocurek ma dostep cały czas do jedzenia suchego które chętnie je , rano daję mu jedzenie mokre a wieczorem dostaje surowa wołowinę (wcześniej zamrozoną ) może są jeszcze szanse że będzie duży :) a tak z ciekawości ile powinien ważyć 6 miesięczny kocurek.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Nie ma ze "powinien" wazyc tyle a nie tyle.
Zalezy od budowy (sa koty wieksze, sa i drobniejsze, nawet wsrod brytyjczykow).
Zablokowany