Liluszka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Liluszka

Post autor: turmalinka »

Kamila pisze:Hej Ciocie, Pańcia mówi, że ja chuda jestem (jakas gupia), a ja myślę, że mogłabym spokojnie stanąć na bramce dyskoteki, hi, hi, hi <mrgreen> Macie wszystkie wstęp wolny :-D
Obrazek
<zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Liluszka

Post autor: Kamila »

paquerette pisze:Ależ Liluszka wyrosła!!! A jak znosi Twoją pracę? tzn, że zostawiasz ją na tyle godzin a wcześniej miała służbę do dyspozycji :) ???
Pytam bo u nas szykuje się mała rewolucja, zmieniam pracę i nie będę mogła już działać z domu tylko będę musiała wyjść na te 8 h i martwię się jak nasza von Patyś to zniesie :(
Chyba już przywykła do tego, że większość dnia spędza sama :(((( Chociaż ja mam poczucie winy, że spędzam z nią zdecydowanie mniej czasu, bo wracam zazwyczaj po 10-11 h do domu i niestety ale jakieś tam obowiązki też są, więc nie mogę jej poświęcić tyle czasu co kiedyś. Zauważyłam, ze jak wracam bezpośrednio po pracy to siedzi w oknie i czeka, a jak po 18-19-tej to przyłazi z pokoju i się przeciąga więc przypuszczam, że dopiero się przebudziła :-> W domu porządek, nic nie porozwalane, więc pewnie śpi sobie dzdziusia cały dzień z przerwą na podjadanie. N początku jeszcze jak wracałam do domu to brałam ją na ręce i przez parę minut siedziała grzeczniutko, ale teraz to już nie ;-( miziać się chce ale nie na rączkach :((((
Patyś przywyknie, prześpi większą część dnia zapewne.
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Liluszka

Post autor: Kamila »

[quote="Fusiu"]Kamila, mnie Twój avatarek każdego dnia rozsmiesza, bo kicia wygląda jak płaski nadruk na tapecie. Love it <lol> <lol>

:haha: :haha: :haha: :haha: Asiu, mogłabym mieć taką tapetę, czemu nie <lol> <lol> tym bardziej, że Liluszek już tam nie włazi :-|
Tak patrząc na swój avatarek zauważyłam, że jestem już Agilisowym rezydentem :radocha: (chyba, że to juz od dawna tak jest, tylko ja taka mało spostrzegawcza <lol> ). No normalnie puchnę z dumy <mrgreen>
Awatar użytkownika
Arya90
Posty: 46
Rejestracja: 27 maja 2016, 11:28
Płeć: kobieta
Skąd: Września

Re: Liluszka

Post autor: Arya90 »

Witam się i ja u was :)
Pozdrawiam śliczną Liliuszkę :roza:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Liluszka

Post autor: MoniQ »

Liluszka "na bramce stoję, nikogo się nie boję" :D

Kocham to pysio <zakochana> <serce> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Liluszka

Post autor: Kamila »

Dzień dobry Ciocie :kwiatek:

Liluszka ćwiczy styl grzbietowy, chyba szykuje się na wakacje nad morzem <mrgreen>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kto mnie pomizia pod paszką <lol>
Obrazek
Obrazek

:roza: :roza: :roza:
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Liluszka

Post autor: sandra »

Ale ona jest juz duza :kotek: swietnie jej idzie, egzamin z plywania chyba bedzie zaliczony, mozna rozpoczac kurs opalania i bedzie gotowa na wakacje <lol>
Bardzo bardzo slodka ta Twoja Liluszka <zakochana> <serce> uwielbiam ta jej buzke i minki :kotek: <serce>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Liluszka

Post autor: Becia »

Kamila pisze:Obrazek
<serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Liluszka

Post autor: Fusiu »

Hihi.. No cudnie Liluszku <serce>
Wycmokałabym to pysio z przyjemnością <roll>

<serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Liluszka

Post autor: MoniQ »

Technicznie styl grzbietowy jest bez zarzutu :D Liluszka jest gotowa do wakacji! :ok: :kotek:

Miziałabym <zakochana> <serce>
Zablokowany