Euphoria & Gasper

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: norka »

przecudnej urody jest Twoja Euphinka ... <zakochana> <zakochana> i taka duża <shock> <shock>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: dagusia »

Dziękujemy wszystkim ciociom, dziękujemy :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

A ja jestem dumna z mojej gwiazdy i nie wyobrażam sobie, jak ja kiedyś mogłam żyć bez niej <serce> Jeszcze troszkę i będzie kolejne futrzaste czyli podwójna dawka szczęścia <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Neta »

A ja tam myślę, że Dagusia nas wkręca <mrgreen> Pańcia jest taka drobniutka, że Euphi siłą rzeczy wydaje się ogromna... <lol> <lol> <lol>
No bo to przecież zupełnie niemożliwe, że ten wieeelki kot to ten sam co w początku wątku <shock> <shock>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: dagusia »

:haha: :haha: ja nie taka drobniutka bo mam 175cm wzrostu <mrgreen> szczerze to sama jestem pod wrażeniem tego jak ona rośnie <shock> wypisz wymaluj tatuś :-) jak będę miała chwilkę wstawie dla porównania zdjęcie niuni i jej tatusia w podobnym wieku :-? Tak czy siak ciesze się bardzo, że ma tatusiowe geny <mrgreen>
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: aurora80 »

dagusia pisze:Dzisiaj mieliśmy odwiedziny bardzo dobrych znajomych, których poznaliśmy na wystawie, jak jeszce nie mieliśmy Euphi. Jesteśmy praktycznie jak rodzina, bo moja gwiazda i kocurek znajomych to przyrodnie rodzeństwo- ten sam tatuś ale inna mamusia :-) Mimo, że mamy do siebie ok100km to czasami się spotykamy a na koniec takich wizyt zawsze są zdjęcia i to dzisiejsze, chce Wam pokazac :-?

To przecież niewiarygodne, że to moje "małe" maleństwo ma niecałe 10 miesięcy a tak oto wygląda <mrgreen>

<serce> <serce> Eufinka <serce> <serce>

Obrazek

Ps musiałam uciąć głowę, bo przecież Eufi ma być na głownym planie.... :-D nio i sorki za jakość ale robione tel znajomych :-)
O ja Cię, ale ogoniasta cudna :redrose: kita wspaniała <serce>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: dagusia »

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Znacie jakieś sprawdzonego przewoźnika zwierząt?? Wiem, że Linora jest sprawdzona przez hodowców i zajmuje się tym profesjonalnie ale co z nimi rozmawiam to ciagle podnoszą cene. Jak pytałam wczesniej, cena była dosyc przystepna- na trasie Warszawa- Irlandia. Myslalam, że jak Irlandia to nie ma znaczenie gdzie, że dowożą wszędzie. Jak się okazało- doliczyli mi kolejną kwotę za dowoz z Dublina do mojego miejsca zamieszkania ok 100km i już się zrobiło 450euro/ lub jak wole w złotówkach 1700zł <strach> Wiem, ze nie wolno oszczedzac i chce, żeby moj maluszek miał dogodne warunki transportu ale moze jest jeszcze jakas inna firma, ktorą z czystym sumieniem możecie polecic?? Przeciez za 1700 to ja prawie mogłabym mieć kolejne kudłate szczęście <roll>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Dorszka »

A nie lepiej po prostu samemu polecieć? Można polecieć na trasie Dublin-Warszawa już za 620 zł, tylko trzeba dowiedzieć się, czy ta linia pozwala na wzięcie kota na pokład.

Ja po ostatnich doniesieniach na temat warunków przewozu przez firmy nie wysłałabym zwyczajnie kota firmą transportową. Zresztą nigdy tego nie robiłam, albo opiekun przylatywał do mnie, albo ja do niego, jeśli miał problem z czasem.

Przewóz drogą lądową to, niestety, koszty ogromne.
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: dagusia »

Niestety jest problem, gdyż żadne do IE nie przewoza zwierzat ;-( O linore sie nie boje gdyz to jest tylko i wylacznie trnasport zwierzat bez paczek itp. Maluchy jada pod opieka weterynaryjna itp. Poza tym wiele hodowcow z IE wlasnie przewoziło zwierzaki za ich posrednictwem i mam 100% pewności, że kociak ma super warunki, że nie jedzie w malym transporterku tylko w klatce z kuweta itp. Hodowca, z ktorej mam moja niunie ostatnio przewoził kotkę z Czech i z czystym sumieniem poleca. Nic, chyba bede musiała zapłacić, nie ma wyjscia....
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Dorszka »

Oj, to szkoda, że nie można samolotem, byłoby szybko, i taniej...

Drogą lądową to niestety takie koszty, wystarczy same kilometry policzyć... Najważniejsze, że firma sprawdzona!
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Dorszka »

Jeszcze sprawdziłam, to inna firma :)

http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,18 ... skiej.html
Zablokowany