Wielkość i waga brytyjczyków

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

gdzie ta plama sztywniejszej siersci jest?
NIKI
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:47

Post autor: NIKI »

Na grzbiecie na zdjęcie widać taka wcześniejszą plame
NIKI
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:47

Post autor: NIKI »

To karne dla kastratow daje się jak zaczyna tych kicia ?
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Szczerze to mój Koloruś ( chory kotek na dysplazje nerek i chore serduszko) tak wygladał dobre pare miesięcy temu tez była bida :-( ale teraz kiedy nasza kochana dr Agnieszka obrobiła chłopaka na wszystkie strony i stan nerek ma ustabilizowany jakieś 1, 4 kg przytył i zrobił się piękny kluso-pączek <mrgreen> .


Koniecznie zmień karme <!> tak jak proponuje Sonia i nie dawaj śmieciowych puszek i saszetek to świństwo <!> <!> to tak jakbyś sama jadła parówki które kosztują 6 zł za kilogram przecież w nich oprócz zmielonych kopyt i uszu oraz soi nic nie ma tylko kupę chemii, tym samym karmisz koteczka <!> .
Koty lubią mięsko to może być też przemrożona wołowinka ( min 3 dni)- ( wystarczy kark wołowy ok 20 zł za kilogram) ale to czyste mięsko albo puszeczki z filetami ,a nie pseudo śmieci z podłogi :-( i za kilka tygodni bedzie OK <mrgreen>
NIKI
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:47

Post autor: NIKI »

Bardzo dziekuje ja bym jemu tego nie dawała ale on innych nie chce jeść ale spróbuje z mieskiem bo ja jemu gotowalam wołowinę takiej nie probowalam. Dziekuje bardzo
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

Jeszcze ja się wtrącę, kot nie musi jeść jedzenia puszkowego-mokrego. Możesz go żywić dobrymi chrupkami i będzie zdrowy ;-)) możesz dawać od czasu do czasu przemrożone mięsko drobiowe albo wołowe :-P
NIKI
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:47

Post autor: NIKI »

On sam chce jeść ciągle, nawet do talerza zagląda.Zaczynam się zastanawiać czy on wciąż nie jest głodny. Ale suche je.Zmienie mu karmę i zobaczymy.Taki szczypiorek jest bidulek.Ja nie robię tego celowo, niewiem po prostu jak mu p[omóc. Dziekuję wszystkim mocno za pomoc
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ja bym mu jeszcze na wszelki wypadek zbadała kał, bo skoro on je, a jest taki chudy, to może też mieć tasiemca. Wtedy jednorazowe podanie tabletki na odrobaczenie to nie wystarcza, tylko trzeba odrobaczyć jakimś cyklem.
A co do saszetek marketowych, to kocurek tak je lubi, bo oni dodają do nich uzależniacze, dlatego kot nie chce innych jeść, tylko takie. Trzeba stopniowo go przestawić na inne jedzenie.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Myślę ze jednym z powodów dla których jest taki szczupły jest karma dla kastratów,brak Twojemu kotu witamin i minerałów które są w dobrze zbilansowanej karmie :-) życzę powodzenia w odbudowaniu kondycji kocika :kotek:
NIKI
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:47

Post autor: NIKI »

A on dostaje też josere na sierść bo mu się strasznie sypie
Zablokowany