Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
paquerette
Posty: 114
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:59
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: paquerette »

no to będziemy testować, ja po jednej stronie, mąż po drugiej i będziemy uskuteczniać 50 skoków na siatkę, aż do odpadnięcia :) chociaż nasze leniuszysko trudno jest namówić na skoki gdziekolwiek...
z kociejsiatki zapewniają, że robią to tak żeby wytrzymało duże obciążenia, mają dobre opinie więc dlaczego miałabym nie zaufać.
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Kamila »

czy ma ktoś z Was tego typu zabezpieczenie na okno http://www.kocieokno.pl/, zastanawiam się, czy się nie odklei i jest dostatecznie wytrzymałe. Przekonuje mnie ta siatka bo to dodatkowa ochrona przed muszkami, tylko nie jestem pewna co do solidności.
edytaagata
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2014, 14:12
Płeć: k
Skąd: pomorskie

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: edytaagata »

Dziewczyny, mi się to ''podoba''(pomijając ptaki), jest solidnie wykonane i koty są bezpieczne.
My mamy bardzo podobnie zrobione nad jeziorem. Mamy tam domek holenderski i właśnie tak osiatkowany taras, do tego zadaszony. Nie wygląda to dizajnersko ale wiem ze moje koty są bezpieczne a to się liczy najbardziej. My tam wyglądamy jak w klatce zoo ale nie da rady inaczej zabezpieczyć, a jak może da to za duże pieniądze, których nie ma. Spędzam tam z kotami całe wakacje i nie mają nigdzie tak dobrze jak na tym tarasie. do domku przychodzą rano i wieczorem jak my jesteśmy a tak całe dni i noce spędzają na zewnątrz. Inni tez przywozą swoje koty, jedne są na smyczy, która ciągle się pląta wokół drzew a inne puszczane luzem. Niektórzy co roku maja nowego kota bo tamten albo zaginął albo się zatruł trutką na szczury.Wiem ze w bloku to inaczej wygląda i inaczej ludzie patrzą, ale jak coś jest dobrze wykonane , do tego pod kolor to chyba tylko na początku razi w oczy.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: MoniQ »

Był wczoraj u nas pan z Lilu i mamy umówiony termin na czerwiec, wcześniej już nic wolnego nie miał.... :) Jeden taras jest łatwy, nad drugim pan musi pomyśleć jak to zrobić żeby było i bezpiecznie i ładnie i jak najefektywniej wykorzystać miejsce. Ogólnie wrażenie bardzo dobre, więc jestem pełna optymizmu i już nie mogę się doczekać :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Mago »

Świetne wieści MoniQ :-)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: jasminka »

Wieści dobre :-) ja jeszcze potrzymam za dobra cenę dla Was <ok>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: MoniQ »

jasminka pisze: ja jeszcze potrzymam za dobra cenę dla Was <ok>
Na to Jasminko już za późno :D Oj, szarpnie nas to konkretnie, zwłaszcza że tarasy mamy dwa.... ale czego się nie robi dla łobuzów.... :mimbla:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Kamila »

MoniQ pisze:
jasminka pisze: ja jeszcze potrzymam za dobra cenę dla Was <ok>
Na to Jasminko już za późno :D Oj, szarpnie nas to konkretnie, zwłaszcza że tarasy mamy dwa.... ale czego się nie robi dla łobuzów.... :mimbla:
Niech sie lobuzy ladnie polasza do panow monterow to moze jakis upuscik jednak bedzie:)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: yamaha »

:ok: :ok: :ok: oczywiscie potem MUSISZ nam pokazac, co wybraliscie :ok:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Becia »

Fajnie :-) Ciekawa jestem efektu :-) Kalinka i Mordimerek będą w szoku jak zobaczą jaką im przestrzeń do biegania wyszykowali Pańcia z Pańciem <mrgreen>
Zablokowany