Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Wiem... ale trzeba złożyć zamówienie na min 50 zł a ja tylko miotełkę chcę :mimbla:
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

te ceny w Rufim :mimbla:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

trzy rzeczy zakupiłam mojej Córeczce liliowej :brzydal: ale Musicie wytrzymać do 13-ego <gwiżdże> bo jeszcze Vanicca kupi to samo <diabeł>

ja miałam te miotełki od Rufiego , wyglądają bardzo ładnie , estetycznie wykonane ale nie są zbyt trwałe , szybko się popsuły . Pamiętam ,że przy połączeniu kijka z piórami , jest taki wentyl, który po prostu popękał. Więc nie ma czego żałować :-D
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

nie zdążyłam rozwiązać ogonków i już trzymały je w paszczach więc polecamy http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... szki/60994
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Miałam te myszki - pierwsza zabawka, którą kupiłam Ozzowi :) nawet po przegryzieniu ogonków [pomponiki osobno i myszka indywidualnie] były chętnie męczone.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Zamówiłam puszki, myszki, wędki i najprawdopodobniej będzie nowy drapak <gwiżdże> , muszę tylko trochę rzeczy TŻta wywalić z domu żeby się na niego miejsce znalazło <diabeł>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

:mimbla:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

jeżeli ktoś chce sprawić prezent dla kota to polecam chomiczki zhu zhu- moja Julka mnie namówiła (ma takiego z tunelem) i bawią się od godziny- Julka, Simon i Bazyl <rotfl>
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Harita by się chyba bała :-| . Kupiłam jej kiedyś nakręcaną myszkę to uciekała przed nią :-|
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Manita a jak te chomiczki wyglądają?
Zablokowany