Miot FF - Gatta i Django

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Dorszka »

A to zdjęcie powinno mieć tytuł "Fascynacja" <lol>

Kokido przyprawia mnie o zawał, jest tak zaintrygowany nowymi mieszkańcami, że muszę go niemalże wypraszać z pokoju. Myszki bardzo mu się spodobały, próbuje je wynosić z budki, ale pyszczydło ma za małe <lol> Najwyraźniej intelektu mu nie brakuje, bo jak stwierdził, że nie da rady wynieść zabawki w pysku, zgrabnie sobie Olafa wytoczył łapką <mrgreen>

Obrazek
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Aga L. »

Taki wujcio kochany a Ty mu się nie pozwolisz pobawić ;-))
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Anka »

haha dlugie lata miałam wujka wlasnie, ktory rozumem to chyba był mi bardziej bliski niz metryką. W koncu ja dorosłam i wujek także. Ale babcia zawsze bya chora ze zgryzoty, jak widziała nasze zabawy <mrgreen>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Miss_Monroe »

Kokido jest bardzo opiekuńczy, że też nikt tego nie rozumie <lol> !
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Sonia »

Olaf jak ma kapitalnie pysio pomalowane, uwielbiam takie plamki na nosie <zakochana> :kotek:
Nowe zabawki się pojawiły i nie pozwolą się nimi bawić, no co to się porobiło Kokidusiu <lol>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Danusia »

Anka pisze:
Aga L. pisze:
Anka pisze:Danusia nie tylko ty smalisz do niej cholewki
Co mamy przez to rozumieć? <roll>
Poza tym, że wzdychamy z uwielbieniem, to nic
No i właśnie w tym cała rzecz ;-( ;-(


A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w Agilisowie od niedawna obowiązuje nowy twardy regulamin :ok: :ok: i Dorszka nikomu kota nie odda jak ma w domu już dwa koty ;-( ;-( ;-( ;-( nawet żeby mieszkał w pałacu nic to nie da :zalamka: <kciukwdół>



No ,a po najmądrzejszego na świecie Kokidusia to ja już moge jechać <roll> <lol> ale by z Kolorkiem dali CZADU Paulinie :ok: no kocham chłopaczka <zakochana>


A KOCIĄTECZKA CUDNE tak jak zawsze od Gatulca <zakochana> <zakochana> <zakochana> .......... malutka Arabisia ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( :zalamka:
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Mysza »

Po tylu miotach bez czekolady i lila Olaf jakoś tu nie pasuje <lol> :-?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Sonia »

Danusia pisze:...
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w Agilisowie od niedawna obowiązuje nowy twardy regulamin :ok: :ok: i Dorszka nikomu kota nie odda jak ma w domu już dwa koty ;-( ;-( ;-( ;-( nawet żeby mieszkał w pałacu nic to nie da :zalamka: <kciukwdół>
Danusiu jest na to rada <mrgreen> Musisz Paulinkę wypchać "na swoje", weźmie ze sobą Kolorusia i już się znajdą miejscówki na dwa kociaki, dla Ciebie mała Arabisia, a dla Paulinki i Kolorusia inny jakiś słodki rozbójnik <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: maga »

Śliczne widoki :-)

ale zdjęcie fascynacja cudne <lol>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot FF (chyba) - Gatta i Django

Post autor: Dorszka »

Danusia pisze:A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w Agilisowie od niedawna obowiązuje nowy twardy regulamin :ok: :ok: i Dorszka nikomu kota nie odda jak ma w domu już dwa koty ;-( ;-( ;-( ;-( nawet żeby mieszkał w pałacu nic to nie da :zalamka: <kciukwdół>
No jakieś wyjątki by się upatrzyło <lol>
Danusia pisze:No ,a po najmądrzejszego na świecie Kokidusia to ja już moge jechać <roll> <lol> ale by z Kolorkiem dali CZADU Paulinie :ok: no kocham chłopaczka <zakochana>
Nie wiesz, co mówisz <lol> Przed chwilą wytoczył rudego Gucia, ciągle muszę go pilnować, zapiernicza, bo innego określenia na to nie mam, od rana bo energia go rozpiera, po całym mieszkaniu, i tylko patrzy, co by tu zmalować, już nawet wie, że z tym wyciąganiem to nie jest chyba za dobrze, bo wystarczy, że zawołam gniewnym głosem, jak stoi przy tubie, i zaraz ucieka w podskokach, patrzy, czy ja już przestałam patrzeć, i skrada się z powrotem <lol>
Mysza pisze:Po tylu miotach bez czekolady i lila Olaf jakoś tu nie pasuje <lol> :-?

Prawda? A teraz może wreszcie stanie się to widok dość powszechny <lol> Na krótko co prawda, bo za jakiś czas odblokuje się (mam nadzieję) Fado, i zmajstruje swoją ostatnią rundę, na ten czas Django zostanie wyłączony, więc znów będę musiała poczekać. Ale za dwa lata, jak to oceniam, już niepodzielnie Agilisowo do Django będzie należeć, to i czekoladek trochę będzie :kotek:
ODPOWIEDZ