Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
artur
Hodowca
Posty: 33
Rejestracja: 18 sty 2010, 14:24
Hodowla: Debricon*PL
Kontakt:

Post autor: artur »

Świadomość zabezpieczania balkonów wśród osób posiadających "dachowce" jest bardzo niska. U nas w bloku kot sąsiadki wyskoczył z 3 piętra. Na szczęście miał "miękkie lądowanie "na trawę i nic mu się nie stało. Drugi kot mieszkający na pierwszym piętrze także dosłownie wyskakiwał sobie do ogródka na spacer.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

U mnie Lola jak zobaczy ptaka to czasem w szybę uderzy głową ja bym nie ryzykowała.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Proszę o zdjęcie jak macie zabezpieczone okna czyli czy na ramce ta sieć i jaka lub siatka ?w związku z przeprowadzką muszę zabezpieczyć okna,w obecnym mieszkaniu tylko balkon miałam osiatkowany a okna otwierałam tylko jak byliśmy w domu i to do góry,teraz zanim przewiziemy koty chcę mieć zabezpieczenia :-) proszę o fotki <pokłon>
justy35
Posty: 31
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:29
Płeć: K
Skąd: pomorskie

Post autor: justy35 »

czy ktos zamawiał siatkę w Korszach? po ilu dniach odpowiadają na maila? Chciałabym zamówić u nich sieć, ale nie wiem o jakich oczkach i z jakiego materiału, wczoraj wysłałam zapytanie, ale jeszcze mi nikt nie odpisał, a na zewnątrz cora cieplej... :-)
O-l-g-a
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 18 sie 2009, 23:43
Hodowla: Bri-Misie*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź
Kontakt:

Post autor: O-l-g-a »

zadzwoń do nich,
mnie od razu doradzono jaka siatkę powinnam zamówić dla kotów.

Miałam do wyboru jeszcze kolor- czarna lub biała i czy chce by układała się w romby czy kwadraty.
Zamówiłam tez olinowanie.
Moja sieć sprawdziła się idealnie, mam ja już kilka lat zamontowaną.
Na przesyłkę czekałam ok 1-2 tyg., nie pamiętam dokładnie.
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

;-)) dajcie prosze namiary na tych od siatek ..dziekuje
justy35
Posty: 31
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:29
Płeć: K
Skąd: pomorskie

Post autor: justy35 »

zadzwoniłam :-) pan powiedział, że maja jeden sposób na takie siatki i poprosił o dane, nie miałam do wyboru ani kształtu oczek ani koloru, zamówiłam :-) , cena to 10zł za m
nr tel. 89 754 18 09
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

U mnie też problem z balkonem. Mam dwa i oba są wystające i na dodatek mieszkam na ostatnim piętrze. Nade mną nic już nie ma. Wypuszczam kotki tylko w momencie kiedy sama jestem z nimi na balkonie. Okna uchylam tylko jak jestem w domu (w nich zamontowane moskitiery). Zastanawiałam się jak zabezpieczyć balkony, ale zarządca kręci nosem.
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Nie wiem czy coś wykorzystasz ale wklejam.
http://koty.rokcafe.pl/zabezpieczenia/balkony.php
A co zarządcy się nie podoba?Przecież sieć jest niewidoczna więc elewacja nie zmienia wyglądu.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Przeszkadza mu to, że musiałabym zrobić stelaż aby tą siatkę jakoś zamontować. Przeszkadzała im nawet antena satelitarna na balkonie. <kciukwdół>

Jak znajdę zdjęcie budynku i moich balkonów to go wkleję.
Zablokowany