Wielkość i waga brytyjczyków

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

agnieszka d pisze:Tak, lub drób-przemrozony.
drób-gotowany.
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Ale on wogóle gotowanego nie rusza :-/
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Wczoraj kupiłam wagę, i troche zgłupiałam....mój kremuś w wieku 3,5 lat waży 4 kilo :-/ Je normalnie, ale nie za dużo, kupsztale robi raz dziennie normalne. Zrobiłam mu zdjęcie z góry, ale zapomniałam wziąć kabla żeby zrzucić fotkę na komp. No w każdym badź razie wyglada z góry tak jak kotka powyżej, na pewno nie jest grubszy. Moim zdaniem, nawet jesli nie jest mocnej budowy, to chyba jednak mało waży prawda?
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Woczoraj zawżyłam swojego kremowego(lat 3,5) .... waży 4 kg :-/ Chyba nawet jak na nie najmocniejszą budowę to chyba ciut za mało, prawda? Z góry wyglada porównywalnie do koyki powyżej, na pewno nie grubszy. Czyzbym "zagłodziła'" kota? Je normalnie, ale nie za dużo, kupki robi raz dziennie..
Awatar użytkownika
katarzyna26
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2012, 13:00
Kontakt:

Post autor: katarzyna26 »

Mój brytyjczyk ma 6 miesięcy i wązy 2,5 kg - czy to mało? robi mu się taki worek na brzuchu!
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

katarzyna26 pisze:Mój brytyjczyk ma 6 miesięcy i wązy 2,5 kg - czy to mało? robi mu się taki worek na brzuchu!
moja też prawie pół roku ma, waży niewiele więcej bo 2,8 kg
też ma "woreczek" przy tylnych łapkach. Dziewczyny mi pisały, że jest okay i nie ma czym się stresować
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ten worek to taki fałd skórny charakterystyczny dla brysiów, taka ich uroda.
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Mój tez ma worek, od samego początku jak go kupiliśmy jak miał 7 mieisęcy;-)) Ale powiedzcie mi jak z tą wagą? Czy mam go dokarmiać? bo te 4kg to chyba przymało, prawda? Trochę się zaniepokoiłam...
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Agnieszka d trudno powiedzieć, czy w przypadku Twojego kota 4 kg to za mało. To trzeba widzieć. Możliwe, że Twój brytuś należy do tych o mniejszej posturze i te 4 kg może być dla niego w sam raz. Wszystko zależy, jak duży jest kot, jakich miał rodziców, dziadków. Dla jednego kota 4 kg będzie w sam raz, a drugi może wyglądać jak chuchro przy takiej wadze.
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Był czas że wyglądał na chudego, ale teraz wydaje mi się , że mu sie przytyło nieco. Jednak do okrągłego kota to jednak sporo mu brakuje.
Zablokowany