Wita Was Wega :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

cheshire pisze:To maja rodzinne wszystko - firanki Wezyra, legowisko Wegi <mrgreen> Moglam Wam przed zakupem kociakow dokladnie powiedziec co im sie bedzie podobac a co nie <lol>
Nie wiem tylko czy z jedzeniem Wasze sa tez takie wybredne, bo Newton byl baardzo, teraz juz coraz chetniej i coraz wiecej zjada :-)
jeśli chodzi o jedzenie...to Wega z Wezyrem uzupełniają się idealnie....co je jedno...drugie tego nie tyka
np. Wezyr surowego mięska ani rusz..a Wegunia uwielbia....
i z legowiskiem tak samo...Wezyr sypia tylko na miękkim...swoje psie legowisko uwielbia :-)
a Wegunia...lubi tacę :-) :-)
Ewcia jak czegoś Wezyr nie polubi...to od razu dam Ci znać co masz kupić Wedze.... <rotfl> i na odwrót :-)
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

norka pisze:
cheshire pisze:To maja rodzinne wszystko - firanki Wezyra, legowisko Wegi <mrgreen> Moglam Wam przed zakupem kociakow dokladnie powiedziec co im sie bedzie podobac a co nie <lol>
Nie wiem tylko czy z jedzeniem Wasze sa tez takie wybredne, bo Newton byl baardzo, teraz juz coraz chetniej i coraz wiecej zjada :-)
jeśli chodzi o jedzenie...to Wega z Wezyrem uzupełniają się idealnie....co je jedno...drugie tego nie tyka
np. Wezyr surowego mięska ani rusz..a Wegunia uwielbia....
i z legowiskiem tak samo...Wezyr sypia tylko na miękkim...swoje psie legowisko uwielbia :-)
a Wegunia...lubi tacę :-) :-)
Ewcia jak czegoś Wezyr nie polubi...to od razu dam Ci znać co masz kupić Wedze.... <rotfl> i na odwrót :-)
Norko, zapomniałaś o najważniejszej różnicy :) Wega nie tyka chrupek, a Twój je je bardzo chętnie :->
Ale jedno maja wspólne, miziaki łóżkowe hihihi <ok>
W kwestii firanek nie moge sie wypowiedzieć, gdyż takowych nie posiadam <gwiżdże> Ale czy ściąganie prania z suszarki to to samo???
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: azar »

He, he , pranie to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Wyobraź sobie paryska ładującego się grubym tyłeczkiem na suszarkę. Już nawet chciałam zrobić zdjęcie, ale w kadrze zostały tylko uciekające łapy.
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

azar pisze:He, he , pranie to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Wyobraź sobie paryska ładującego się grubym tyłeczkiem na suszarkę. Już nawet chciałam zrobić zdjęcie, ale w kadrze zostały tylko uciekające łapy.
No mi się udało uchwycić jej wylegiwanie się na suszarce - już wklejałam kiedyś zdjęcia z akcji :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: MoniQ »

Hehe, u nas suszarka na pranie jest ulubioną miejscówką Khaleesi :) Paść można ze śmiechu kiedy idzie na trzęsących się łapkach, jak linoskoczek wzdłuż prętów :D
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: azar »

Ewa, a kiedy ty będziesz ciachać swoją panienkę? Widzę, że Wezyrek już bezjajeczny.
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

azar pisze:Ewa, a kiedy ty będziesz ciachać swoją panienkę? Widzę, że Wezyrek już bezjajeczny.
Azar, jeszcze nie będę sterylizować. Wezyrek już jest po strachu :)

Powiem Wam, że jestem mega dumna z mojej Weguni bo 3 dni temu założyłam jej klapkę do kuwety <tańczy> Po jednorazowym pokazie jak to działa, przyjęło się bez najmniejszych problemów. Ufff trochę mi ulżyło. U Pani Basi nie ma klapek, ponieważ kotki się bały szurającej po pleckach klapki. Jak Wegunia była mniejsza też sobie nie radziła z klapką bo bardziej skupiała się na wyskoczeniu z kuwety, więc kuweta z klapką to było zbyt dużo.

Obrazek
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: beev »

Słodziutka <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: azar »

Ewa, jak przeżyjesz pierwszą rujkę, to będziesz wiedziała o co chodzi.
Ja sie z klapkami nie bawię, to ze ich nie ma jakoś mi nie przeszkadza, przeciwnie, przynajmniej widzę jaki jest stan kuwety
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Miss_Monroe »

Czemu nie sterylizujesz jeszcze koteczki? Nie ma sensu czekać do pierwszej rujki :kotek:
Zablokowany