Riko i Milka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Też uważam to zestawienie za udane ... ;-)) Myślę, że Julek i Zuza również się z nami zgodzą ... ;-)) :-)
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Riko

Post autor: margita »

jeju ... nie było mnie tu tak dawno ... a tu się tyle działo ...
mam nadzieję, że po kłopotach zdrowotnych Riko już ani śladu ... trzymam za to kciuki ... <ok>
no i kastrację też przegapiłam ... i na szczęście też już wszystko OK ... <mrgreen>
A futerka są prześliczne ... <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Dziękuje :-)
Tak, Riko ma się już dobrze. Ale to była najgorsza biegunka jaką do tej pory miał. Zaleconą dietę przez weta przerwałam bo tylko mu się pogorszyło, a w dodatku chodził cały czas głodny bo miał jeść tylko 2 saszetki dziennie i nic więcej. Ugotowałam indyka z ryżem i też nic. W końcu pomyślałam,że zastosuje pastę, którą poleciła mi hodowczyni Milki - Enteroferm. Trochę z tym zwlekałam, bo wiem że Riko nie bardzo znosi pasty probiotyczne. Ale właśnie ta go uratowała. Na samym opakowaniu pisze że stosuję się podczas wzmorzonego stresu, zmiany karmy, leczeniu antybiotykami, biegunki. Już po 2 dnich widziałam różnicę a teraz robi kupę lepszą niż przedtem ;-)) Naprawdę szczerze Wam ją polecam!! Nie wiem niestety czy jest dostępna w Polsce.
Zablokowany