Wita Was Wega :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Fusiu »

No cudne są w tych pozycjach <zakochana> <zakochana>

Tylko pozazdrościć <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

Dzięki dziewczyny za miłe słowa <serce> <serce> <serce>
Fakt, aż serce się ściska na samą myśl, że je rozdzielimy. Ale wraz ze zdjęciami Wegi Pani Basia przesłała mi namiary na liliową koteczkę urodzona w ten piątek od córki Emmy (mamy Wegi) i czeskiego kocura GoGo. Na razie jest mikroskopijna, ale kto wie.... co się wydarzy... może Wega będzie miała towarzystwo :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Sonia »

Jakie dwa słodziaki :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: cheshire »

Ewcia pisze:
PyzowePany pisze: Pochodzi z hodowli Kocia Ostoja z Rybnika. Z tego co zdążyłam się zorientować w tak krótkim czasie, już jeden słodziak jest na forum z tej hodowli <mrgreen>
Czyżbym ja jako pańcia tego słodziaka została wywołana do tablicy :-D
Pani Basia mi mówiła, że ktoś Newtona wypatrzył na forum i zgłosił się do niej po kotka - to ty? 8-)
A tak przeglądam ten wątek i wiedziałam, że coś mi te zdjęcia przypomnają <mrgreen>
Wyboru hodowli żałować nie będziecie - mój Newton jest przegenialny pod każdym względem i nawet nie spodziewałam się, że kot będzie taki grzeczny i tak się wszyscy zakochamy <zakochana> Hmm chyba ojca mają tego samego, czyli to rodzeństwo :-)
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

cheshire pisze:
Ewcia pisze:
PyzowePany pisze: Pochodzi z hodowli Kocia Ostoja z Rybnika. Z tego co zdążyłam się zorientować w tak krótkim czasie, już jeden słodziak jest na forum z tej hodowli <mrgreen>
Czyżbym ja jako pańcia tego słodziaka została wywołana do tablicy :-D
Pani Basia mi mówiła, że ktoś Newtona wypatrzył na forum i zgłosił się do niej po kotka - to ty? 8-)
A tak przeglądam ten wątek i wiedziałam, że coś mi te zdjęcia przypomnają <mrgreen>
Wyboru hodowli żałować nie będziecie - mój Newton jest przegenialny pod każdym względem i nawet nie spodziewałam się, że kot będzie taki grzeczny i tak się wszyscy zakochamy <zakochana> Hmm chyba ojca mają tego samego, czyli to rodzeństwo :-)
Hej, tak o Tobie wspominałam :) Normalnie rodzina nam się powiększa :-D <serce> <tańczy> <mrgreen>
Ale wypatrzyłaś wątek <pokłon>

"Pani Basia mi mówiła, że ktoś Newtona wypatrzył na forum i zgłosił się do niej po kotka - to ty? 8-) " - nie to nie ja, jednak nie dziwię się TEJ osobie ponieważ Sir Newton jest śliczny i jest chodzącą reklamą hihih <ok>
Najfajniejsze jest to jak Pani Basia ciągle utrzymuje kontakt ze wszystkimi nowymi rodzicami kociaczków. <mrgreen>

Super, że jesteś zadowolona z wyboru swojego brytusia. Nie ma nic piękniejszego niż właściciel bezgranicznie zakochany w swoim futerku.

pozdrawiamy :kotek:
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

cheshire pisze:
Ewcia pisze:
PyzowePany pisze: Pochodzi z hodowli Kocia Ostoja z Rybnika. Z tego co zdążyłam się zorientować w tak krótkim czasie, już jeden słodziak jest na forum z tej hodowli <mrgreen>
Czyżbym ja jako pańcia tego słodziaka została wywołana do tablicy :-D
Pani Basia mi mówiła, że ktoś Newtona wypatrzył na forum i zgłosił się do niej po kotka - to ty? 8-)
A tak przeglądam ten wątek i wiedziałam, że coś mi te zdjęcia przypomnają <mrgreen>
Wyboru hodowli żałować nie będziecie - mój Newton jest przegenialny pod każdym względem i nawet nie spodziewałam się, że kot będzie taki grzeczny i tak się wszyscy zakochamy <zakochana> Hmm chyba ojca mają tego samego, czyli to rodzeństwo :-)
to byłam ja :-) :-) :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

buahahaha ale fajnie <lol> :piwo: za brytusiowe szaleństwo :)
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

tak z rana??? <diabeł> ..a co tam... :-) damy se po jednym :-) :piwo:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: cheshire »

norka pisze:
cheshire pisze:
to byłam ja :-) :-) :-) :-) :-)
Ahaa, wszystko sie wydało ;-))
Fajnie, że tu jesteście <mrgreen>
Ja z wami nie pije, bo ide jeszcze dziś do pracy <gwiżdże>
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

to po pracy karniaka musisz koniecznie wypić :-) :-)
Zablokowany