Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

dagmara pisze:U mnie legowiskiem jest karton po maszynie kuchennej 'Bosh'a oraz tadam - dwa kartony z Lidla, ktore wlozone w siebie stanowia 'bude'. Niezwykle gustowne to legowisko budzi zawsze podziw i zdumienie gosci <lol> :ok:
Czy możesz wrzucić zdjęcie tych cudów techniki <roll> jestem bardzo ciekawa ich wyglądu
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Ja mam budki wiklinowe dwie i każda kotka korzysta i śpi w niej,lubią je drapać i podgryzać.
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Na początku chciałam kupić jakieś legowisko, domek czy coś podobnego. Życie pokazało, że do spania nadaje się każda powierzchnia, na której będąc akurat kot się zmęczy. Krzesła, stoły, blaty, parapety, podłoga na środku pokoju. I co z tego, że kładę miękkie kocyki i podusie skoro futro zalegnie akurat na zimnym szkle stolika ;-))
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

To dokładnie tak jak u nas.Każde miejsce jest dobre,które akurat w tym momencie kotu podpasuje.Nasz maluch ostatnio upodobał sobie siedzenie na parapetach i wyglądanie przez okno.Ponieważ ma marmurowe parapety,nie chciałam aby zmarzł leżąc/siedząc na nich i położyłam więc tam 2 płaskie poduszki,trochę na nich kociak poleżał nie powiem,ale codziennie jest inne okno wybierane do obserwacji,a ja latałam za nim z poduszeczkami,żeby mu dupka nie marzła,teraz odpuściłam.Ma 2 poduszki,jak dupsko zmarznie to zejdzie albo połozy się na tym parapecie gdzie akurat jest poduszka.Ponadto najczęściej śpi na naszej kanapie.Generalnie nie ma stałego legowiska.W przypadku tego kota nie zdałoby egzaminu.
Awatar użytkownika
Ewmeta
Posty: 66
Rejestracja: 12 paź 2010, 09:03

Post autor: Ewmeta »

U nas z legowiskiem jest podobnie jak u większości z Was, jest zakupione i stoi sobie nieużywane praktycznie w ogóle a najlepszym legowiskiem jest brzuszek pani bądź pana :-P i jak tylko któreś z nas usiądzie na kanapie zaraz ma kotka na sobie. W czasie naszej pracy z tego co zaobserwowłam najczęściej śpi na naszym łóżku i też w takiej pozycji zastajemy go zawsze po powrocie z pracy (pluszowa kuleczka zwinięta na naszej kanpie).
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Ewmeta pisze:i jak tylko któreś z nas usiądzie na kanapie zaraz ma kotka na sobie
ja taż tak chcę!!!
msajdak

Post autor: msajdak »

U mnie też jest dużo kocich kocyków, legowisk i domków. Niestety nie są używane zbyt często. Chociaż kupiłam ostatnio poduszkę na parapet, taką specjalną dla kota w ZOOPLUSIE i się sprawdza :) Brytyjka bardzo ją polubiła.

Ale i tak najlepsze są kartony i worki <lol>

Obrazek
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Wiklinowy domek dziś odebrałam. Kotom chyba się podoba,pierwszy Lisek poszedł zwiedzać.Dante zaznaczył łapkami,chyba im sie podoba :ok: Mnie tylko martwią te poucinane brzegi wikliny,w niektórych miejscach niebezpiecznie ostre,wyobraźnia mi pracuje na najwyższych obrotach i widzę poranione ciałka podczas zabaw... A może panikuję?
W każdym razie wiklina gruba i konkretna a domek naprawdę ogromny <shock> niby 70cm ale to jest pałac teraz <lol>
Zobaczymy jeszcze jak dziś TŻ wróci z pracy i obejrzy pod kątem niebezpieczeństw,najwyżej odeślemy do zwrotu.
Co do klasycznych legowisk to u mnie takowe tez jest i służy od początku do przechowywania zabawek-ewentualnie można po nim przebiec w trakcie zabawy <lol>
Wszelkie kocyki i cuda wianki nie sprawdzają się,często kot wybiera leżenie na podlodze niż np dywanie <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Msajdak z woreczkami to uważaj, tylko pod ścisłą kontrolą niech sobie używają na nich. Ale z pewnością o tym wiesz.
msajdak

.

Post autor: msajdak »

Jasne, że wiem :) u mnie kotki są pod stałą i czujną opieką non stop. Mają ze mną dobrze, bo więcej jestem w domu niż mnie nie ma <lol> Pewnie dlatego są tak rozpieszczone jek dziadowski bicz <klaszcze> :kotek: <tańczy> <ok>
Zablokowany