Moje rosyjskie słoneczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: jasminka »

Obrazek

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: PyzowePany »

Wszystkiego najkociowego <mrgreen> <mrgreen>
:tort: :tort: :kwiatek: :kwiatek:
Duuuużo zdrówka, resztę już macie :kotek: :kotek:
Asiu, jak wizyta u weta minęła?
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: asiak »

Jesteśmy już po wizycie, wzięłam ze sobą też Majeczkę, bo w nocy parę razy kichnęła i rano też. Pomyślałam, że za jednym zamachem zbadam Pumpelki. Majunia nie ma temperatury, uszka czyste, brzuszek miękki, ale, co mnie bardzo zaniepokoiło, ma powiększone węzły podkolanowe :(((( Lekarz powiedział, że zobaczymy, czy to chwilowe czy nie... Bardzo się martwię, ale mam nadzieję, że to nic groźnego. Oczywiście nie dopuszczam do siebie takiej myśli. Lekarz wspominał o badaniu krwi... :((((
Kacperek miał pobrany wymaz z noska. Ma też coś w uszkach żółtego, ale lekarz powiedział, że to prawdopodobnie od infekcji :(((( Temperatury nie ma, brzuszek miękki. Na wymaz mamy czekać, prawdopodobnie będzie do końca tygodnia i wtedy będziemy myśleć, co dalej... Wymaz mam wysłać do laboratorium weterynaryjnego. Strasznie się martwię o te swoje słoneczka :((((
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: elwiska3 »

Asiu mocne kciuki za zdrowie Pumpelków zaciskam <ok> <ok> <ok> na pewno będzie wszystko dobrze <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: Miss_Monroe »

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzinek :kotek: :kotek: :tort: :tort:

Asiu, badanie krwi z rozszerzonym profilem (tj. diagnostycznym) warto zrobić na jakiś czas, aby przekonać się czy wszystko jest w porządku. Maja i Kacperek mieli kiedyś badaną krew? Nie martw się na zapas. Zlecenie badania krwi nie oznacza, że dzieje się coś złego. Trzymam kciuki, aby wynik wymazu był idealny <ok>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: asiak »

Miss_Monroe pisze:Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzinek :kotek: :kotek: :tort: :tort:

Asiu, badanie krwi z rozszerzonym profilem (tj. diagnostycznym) warto zrobić na jakiś czas, aby przekonać się czy wszystko jest w porządku. Maja i Kacperek mieli kiedyś badaną krew? Nie martw się na zapas. Zlecenie badania krwi nie oznacza, że dzieje się coś złego. Trzymam kciuki, aby wyniki z wymazu był idealny <ok>
Lenko, ja wiem o tym, ale martwię się o ich zdrowie :(((( Nie miały nigdy badanej krwi.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: Danusia »

Asiu spokojnie pomalutku przebadasz koteczki ,a my będziemy mocno trzymac kciuki za Pumpelki , no my ludzie też przecież chorujemy i się leczymy i jest OK <roll> no taka kolej rzeczy będzie dobrze <mrgreen>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: Miss_Monroe »

Asiu wiem, że się martwisz :hug: , ale myślę, że to dobry moment, aby dodatkowo przebadać Majeczkę i Kacperka. Chodzi mi o to badanie krwi.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: asiak »

Miss_Monroe pisze:Asiu wiem, że się martwisz :hug: , ale myślę, że to dobry moment, aby dodatkowo przebadać Majeczkę i Kacperka. Chodzi mi o to badanie krwi.
:kiss:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: asiak »

Wymaz z nochalka wysłany :-)
Zablokowany