Harita Agilis Cattus*Pl i Lio Mazuria*PL

Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Super komikso-powieść :) :ok: .
Ale się uśmiałam <rotfl> .
Koteczki piękne :kotek: :kotek:.
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

ale fajnie! już niedługo będą się przytulać jak moje :)
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

<ok>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

superowe oby tak dalej
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

ale śliczne dwa puchacze <mrgreen> a Harita jaka waleczna ;-))
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Między dzieciakami wszystko układa się już świetnie :-) . Ganiają rano aż miło, wspólnie przychodzą rano na miziaki, razem jedzą i razem oglądają CatTv <mrgreen> .

Wczoraj byłam z Małym pierwszy raz u weta i wbrew zapewnieniom Kasi, że jest bardzo grzeczny, okazał się wstręciuchem :-) . Darł pysia calutką drogę zwracając na siebie uwagę wszystkich dookoła. Jak tylko dotarliśmy i został wreszcie wypuszczony z transporterka uciekł ze stołu i przy akompaniamencie "ochów i achów" połowy personelu placówki powyjadał wszystkie paprochy z podłogi :pity: ... Po ponownym zamknięciu w transporterze próbował rozbroić zębami i łaputami zamek więzienia :brzydal: . Trzeba mu jednak oddać, że przy samym badaniu był bardzo grzeczny - rozlewał się w rękach wetki głęboko patrząc jej w oczy <lol> ...

Jeśli chodzi o jedzenie to nie pogardzi niczym <mrgreen> . Smakują mu tak obrane surowe ziemniaki, które namiętnie oblizuje, jak i owoce, mięcho, chleb, serki, i wszytko inne co jest w zasięgu <mrgreen> . Wczoraj rano przyłapałam go na oblizywaniu surowej cebuli :mimbla: . Oczywiście próbował to wszystko zatuszować niewinną miną, jednak kawałek łupinki zwisającej mu z wąsów psuł cały efekt <lol> . Uczy nas porządku po prostu <mrgreen> .

No i Lio po burzliwych dyskusjach (Tomek upierał się przy Paco :pity: ) został przechrzczony na Gramena :-) .

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Piękne futrzaki.
Jednak tym razem zaintrygowała mnie inna rzecz, ta konstrukcja z opasek zaciskowych. Co to? Ja chcę zobaczyć! <mrgreen>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

gosiaczek8807 pisze:Piękne futrzaki.
Jednak tym razem zaintrygowała mnie inna rzecz, ta konstrukcja z opasek zaciskowych. Co to? Ja chcę zobaczyć! <mrgreen>
ja też ja też
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Nareszcie rozejm :ok:
Dobry Hariciolek :kotek:
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

manita pisze:
gosiaczek8807 pisze:Piękne futrzaki.
Jednak tym razem zaintrygowała mnie inna rzecz, ta konstrukcja z opasek zaciskowych. Co to? Ja chcę zobaczyć! <mrgreen>
ja też ja też
widzę, że nie tylko ja zwróciłam na to uwagę ;-))

dzieciaczki oczywiście cudowne, teraz czekam na jakąś fotkę w uściskach skoro już tak dobrze między nimi <mrgreen>
ODPOWIEDZ