Kaya & Tyson

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Kaya & Tyson

Post autor: maga »

jaki to fajny duecik <ok>

Kciukam by jednak te problemy kuwetkowe poszły wreszcie precz.
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Betuś »

Kasiu, uwielbiam te Twoje koty i ich relacje. Widać kto tu rządzi <lol> "Kobieta mnie bije" <rotfl> <rotfl> <rotfl> No i te spłaszczone uszy Kalinki tez dużo mówią <lol>
Ja cały czas trzymam kciuki za Kalinkę. Dobrze, ze ma apetyt i chęć do zabawy :-) No i jeszcze Taysona musi od czasu do czasu ustawić <lol> Kochane sa <serce>
Kasiu, a Twoje zdrówko jak?
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kaya & Tyson

Post autor: MoniQ »

Betuś pisze:Kasiu, uwielbiam te Twoje koty i ich relacje. Widać kto tu rządzi <lol> "Kobieta mnie bije" <rotfl> <rotfl> <rotfl> No i te spłaszczone uszy Kalinki tez dużo mówią <lol>
Ja cały czas trzymam kciuki za Kalinkę. Dobrze, ze ma apetyt i chęć do zabawy :-) No i jeszcze Taysona musi od czasu do czasu ustawić <lol> Kochane sa <serce>
No, jak baba zołza to od razu Kalinka, wiadomo skąd się to wzięło :D
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Kaya & Tyson

Post autor: PyzowePany »

Heehehehe Betuś dzisiaj tobie się koteły pomyliły <lol> <lol>
Kasiu twoje koty mnie zachwycają, to taki niespotykany duet <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Kaya & Tyson

Post autor: beev »

no cóz ja mam dodać jeszcze jak tyle komentarzy już napisanych <lol> koty są przepiękne <zakochana> widać że dobrze się czują u Ciebie :kotek:
co do pościeli to i mi się rzuciła w oczy :) więc jak będziesz dawała namiary to ja też poproszę <ok>
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Betuś »

PyzowePany pisze:Heehehehe Betuś dzisiaj tobie się koteły pomyliły <lol> <lol>
No co zrobić, jak człowiek zakochany w tych kotach :-D <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

MoniQ pisze:
Betuś pisze:Kasiu, uwielbiam te Twoje koty i ich relacje. Widać kto tu rządzi <lol> "Kobieta mnie bije" <rotfl> <rotfl> <rotfl> No i te spłaszczone uszy Kalinki tez dużo mówią <lol>
Ja cały czas trzymam kciuki za Kalinkę. Dobrze, ze ma apetyt i chęć do zabawy :-) No i jeszcze Taysona musi od czasu do czasu ustawić <lol> Kochane sa <serce>
No, jak baba zołza to od razu Kalinka, wiadomo skąd się to wzięło :D
hahahaha, Monika, ładnie Ci Kalinkę podsumowała Betuś <rotfl>
<lol> Kalinka, Kala, Kaya te baby na "K" jakieś takie wyrywne :haha: :haha: :haha:

Posciel z Lidla, one się powtarzają, to jest jakaś satyna, ale nie ta śliska, jest OK :ok: Zwłaszcza za tą cenę, ok 80 zl za 200 x 220 cm, nie kupuję drogiej bo bawię się z kotami w pościeli, a wtedy wiadomo <gwiżdże>
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Kaya & Tyson

Post autor: beev »

Posciel z Lidla, one się powtarzają, to jest jakaś satyna, ale nie ta śliska, jest OK :ok: Zwłaszcza za tą cenę, ok 80 zl za 200 x 220 cm, nie kupuję drogiej bo bawię się z kotami w pościeli, a wtedy wiadomo <gwiżdże>[/quote]

nie mam Lidla u siebie ;-( szkoda bo naprawdę fajnie wygląda
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kaya & Tyson

Post autor: MoniQ »

Kasik pisze: hahahaha, Monika, ładnie Ci Kalinkę podsumowała Betuś <rotfl>
<lol> Kalinka, Kala, Kaya te baby na "K" jakieś takie wyrywne :haha: :haha: :haha:
Coś w tym jest, ta nasza to ostatnimi czasy Kalinka Samo Zło aka Night Fury. <diabeł>
Kasik pisze:Posciel z Lidla, one się powtarzają, to jest jakaś satyna, ale nie ta śliska, jest OK :ok: Zwłaszcza za tą cenę, ok 80 zl za 200 x 220 cm, nie kupuję drogiej bo bawię się z kotami w pościeli, a wtedy wiadomo <gwiżdże>
O widzisz, a tak myślałam że ją skądś znam. Pamiętam jak polowałam na tę pościel, ale jak się nie pójdzie o 8 rano to potem już nie ma czego szukać...
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

Danusia pisze:Oj biedna Kayuńka :kotek: <serce> ,a ludzkie leki na trzustkę nie pomogą :((((
Ma pewnie kocie problem z przyswajaniem tłuszczu :((((
Kasiu napisz mi na pw co dokładnie wet ustalił pogadam z mądrymi.

Kocinki śliczne jak zawsze , no Kayuni futerko uwielbiam i jej oczki ,a Tysonek ma odlotowe minki i taki fajny kolorek no i ten ich letni salon :ok: super <mrgreen>

U mnie też bije baba chłopaka , tylko moja jeszcze syczy <lol>

Miejscówkę na kredensie widziałam już dużo wcześniej jeszcze z jednym futerkiem :ok: i jest to bardzo elegancka miejscóweczka <mrgreen>

Kochane słodziaki <zakochana> <zakochana> :kotek: :kotek: :kiss:
Danusiu :kiss: potem Ci przeslę wyniki, dziękuję kochana :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kaya to tak bardziej odpycha Tysona niż walnie łapą, na szczęście nie syczy królewna <diabeł>
A z jakim jeszcze jednym futerkiem widzialas miejscówkę na kredensie Danusiu? <gwiżdże> bo ja trzech kotów to nie miałam nigdy <lol>
Zablokowany