Koci świat wg Śnieżki, Fiony & Mruczki

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Śnieżynka na ostatnim zdjęciu jak biała wiewióra wygląda :D:D

Ja swoim kociastym robię też taką jakby karmę, czyli gotowany kurczak z warzywami w galaretce. Oczywiście dla kotów, to mogłaby być sama galaretka, bo ją zjadają najchętniej :) Robię małe porcje w takich małych tackach i to im podaję np jeden dwa dni w tygodniu, potem znowu coś innego, czy to wołowinę (ja też kupuję polędwiczkę wołową siostra mi ostatnio do głowy pukała, że takie mięso kotom daję :hammer: , ale czego się nie robi dla swoich "dzieci" <roll> ), twarożek biały tak jak Czankra pisała - raz na jakiś czas jak dostaną, to aż im się uszy trzęsą :D
Zrób sobie rozpiskę na cały tydzień, co w jakie dni im będziesz dawać na śniadanie i kolację - będzie Ci to łatwiej przygotować i nie zapomnieć o czymś na zakupach :)
Wołowinę jak będziesz mrozić, to już pokrojoną i w szczelnie zamkniętym woreczku, bo inaczej zrobi się mrożona podsuszana :) i nie przejmuj się jeśli któryś z kociaków na początku nie będzie chciał jej jeść, daj mu wtedy coś innego, a potem sam posmakuje w wołowince :)
www.zooplus.pl - mają też chyba stronę do robienia zakupów w Anglii - tam możesz się zaopatrzyć w gotowe karmy, ale warto też samemu porobić sobie czy to samemu takie galaretki, czy właśnie wołowinkę.
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

jedzonko

Post autor: Elwira »

Mieszańce (Fiona i Śnieżka) jedzą najchętniej suchy pokarm. Royal im bardziej smakuje od niedawnego Whiskasa. Także dziękuję za rady :) bo tak jak mówiłąm nie wiedziałam że Whiskas jest taki do bani... Kurczaka trochę wcinają ale Fiona to tak wybrzydza trochę. Inne mięsa jak spróbuję to napiszę.
Natomiast mała brytyjka Mruczka wcina wszystko jak leci, wczoraj to mi się aż zadławiła kurczakiem. Musiałam ją podratować.... tak łapczywie je... co za kotek.... Czyści talerze ze wszystkiego, suchy pokarm też je jak już nie ma co jeść a jest dalej głodna... Ma 2,5 miesiąca a je więcej lub tyle samo co zwykłe 4miesięczne koty (Fiona i Śnieżka)....
Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 208
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Post autor: CZANKRA »

Wszystkie kocieta z tego co widzialam i czytalam mialy trudny start. Teraz musza nadrobic zaleglosci. Wiec dawaj im jedzenie na FUL i nie wydzielaj/ograniczaj. Urozmaicaj jedzenie. Dobrze ze jedza RC KITTEN sprobuj jeszcze kupic i postawic w drugiej misce ROYAL BRITISH to wieksze chrupy, ale dobrze bo bedzie pracowac wiecej szczeka i jezyk !!
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Walka o miejsce na kolankach :) :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Ale masz tam wesoło <lol>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Wesoło,różnorodnie i pięknie,kociaki śliczne :-)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

koffana ferajna :) :]

Post autor: Elwira »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
UWIELBIAMY UDEPTYWAĆ KOCYK :) :)

Obrazek
KOSMICI ATAKUJĄ :O!!!

Obrazek
OCH JAK MI DOBRZE U PAŃCIA NA RĄCZKACH :) :) mrrr..... :) mrrr....

Obrazek

Obrazek
JA TO SIĘ LUBIĘ PRZYGLĄDAĆ - KSIĘŻNICZKA FIONA.... :)... HEHE

Obrazek
NIE PRZESZKADZAĆ!!!!!
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Słodkosci :-)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Obrazek
I CO MI ZNOWU PRZESZKADZASZ TĄ LAMPĄ BŁYSKOWĄ :/....

Obrazek
MAM CIĘ GDZIEŚ, DALEJ ŚPIĘ....

Obrazek
I ZNOWY MNIE OBUDZIŁA!!!

Obrazek
NIEDOBRA PAŃCIA :p!!!!

Obrazek

Obrazek
A JA TO ŚPIĘ NA CAŁEGO I NIC MI NIE PRZESZKODZI :)!!!!
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Te białaski są cudne :D aż się ma ochotę całować ten różowy nosek i różowiutkie poduszeczki :D
Zablokowany