Instrukcja wklejania zdjęć

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: asiak »

Pani Dorotko, ja absolutnie nie doszukuję się problemów, tylko ja do tej pory nie korzystałam z tego sposobu, co jest w instrukcji. Znajoma pokazała mi jak wysyłać zdjęcia z fb i tak to czyniłam do tej pory. Ale w tej chwili zdjęcia są za duże i się nie ładują. Stąd moje pytanie, bo po prostu muszę nauczyć się wstawiać zdjęcia innym sposobem, a to już dla mnie wyższa szkoła jazdy :-) Z pewnością, dla osoby, która posiada umiejętności komputerowe, może wydawać się dziwne, że ktoś nie umie wstawiać zdjęć, no ale ja tak mam :-) Jednym słowem, jestem straszne antytalencie komputerowe ;-)) Chyba większego nie ma na całym forum <lol>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Pani Asiu,przepraszam za niecierpliwość - zdjęcia z FB już wchodzą na forum :) W każdym razie powinny,proszę spróbować, a jeśli nie wejdą, to proszę zgłosić :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: asiak »

Jeśli tak jest to się strasznie mocno cieszę <hura> Już lecę sprawdzić :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: asiak »

Pani Dorotko jest Pani WIELKA <poklon> <poklon> <poklon>
Zdjęcia wchodzą, cieszę się przeogromnie :radocha: :radocha: :radocha:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: jasminka »

Asiu a Ty myślisz czemu moje koty tak rzadko są na forum pokazywane <?> ja to jestem antytalent dopiero :-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Dla wszystkich, którzy nie potrafią bądź nie mają z innych względów ochoty sprawdzać wielkości swoich zdjęć - na górze macie nowy przycisk [ limg], wstawienie zdjęcia pomiędzy [ limg] [ /limg] automatycznie zmniejszy je do wielkości 960 px. Teoretycznie mogłabym wrócić do starych 800 px, ale ze statystyk mojego serwera wynika, że z monitorów 1024 korzystają już naprawdę pojedyncze osoby, myślę więc, że "fejsbukowe" 960 może zostać.

Krótko mówiąc, jeśli komuś przy wstawianiu zdjęć w sposób tradycyjny wyskoczy komunikat, że zdjęcie nie może być szersze, niż 960 px, nie panikujemy, tylko otaczamy adres zdjęcia "przyciskiem" [ limg], zamiast tradycyjnego [ img].

Przypominam też o galerii Waszych starych awatarów - pouzupełniajcie je :) Niektórym uzupełniłam samodzielnie, niestety, przyznaję ze wstydem, że nie wszystkie awatary jestem w stanie skojarzyć z użytkownikiem <oops> Wpisuję adres galerii jeszcze raz: Wasze awatary >>>>>
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: asiunia0312 »

Dorszka pisze:Wasze awatary >>>>>
Dziękuję <pokłon>
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: aneby »

Mam problem z wklejeniem zdjęć z photobucket'a. Zawsze zmniejszałam zdjęcia do ok. 600 na 400 px i wchodziły bez problemu. Wklejałam tak również już po reorganizacji forum, w listopadzie, i wchodziły ładne - nie za duże i nie za małe viewtopic.php?f=17&t=1799&start=180

Teraz wrzucam tak samo zdjęcie o rozm. 640x480 i pokazuje mi błąd, że zdjęcie nie może mieć więcej niż 960 px szerokości :-| Ale przecież nie ma <?>
Jak daję przez "limg" to wtedy jest "rozwleczone" na całą stronę, co niekoniecznie fajnie wygląda <hm>
obrazek

Czy coś się zmieniło od listopada ?
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Jestem pewna, że podaje Pani link do zdjęcia w pełnym rozmiarze, a nie tego zmniejszonego, stąd komunikat. Łatwo to sprawdzić - proszę podać tutaj tylko adres zdjęcia, czyli to, co wpisuje Pani pomiędzy [ img] tylko bez tych znaczników, zobaczymy wtedy, jakie jest zdjęcie otwierając je w nowym oknie :)
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: aneby »

Zablokowany