Albert i nie tylko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Konrad22
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2012, 21:41

Post autor: Konrad22 »

Te kocięta to mieszanka ;} Podoba mi się że cała 3 od lewej ma takie paski na ogonku :} Świetne :D
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

madziulam2 pisze:Dorian widzę, że jest kotkiem mlecznym :)
W zasadzie wszystkie są mleczne, kupuje im mleko dla kotów albo smietankę, ale nie piją go duzo, tylko tak dla smaku.
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Porobiłam ostatnio kilka fotek tego co bardzo lubie w kotach - ich ciekawskość oraz to, że jak cokolwiek nowego sie pojawia - choćby torebka foliowa to kot zaraz musi sie na tym połozyć.
Ostatnio zamówiłam duży żwirek i przez kilka dni najlepszą zabawą oraz legowiskiem był karton to tym żwirku:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak tylko otworzę szufladę maluchy juz tam są i baaardzo je ciekawi co jest w środku, zdarza sie nawet że uda im sie coś wyciągnąć

Obrazek
Obrazek

Bardzo ciekawą rzeczą jest też spuszczająca się woda w kibelku.

Obrazek
Obrazek

No i wyciąganie rzeczy z pralki:
Obrazek
Obrazek

Na koniec pierwszy śnieg w ich zyciu:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Coś się poplątało z fotkami

Obrazek

Obrazek
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Hehe. Ale fajne te urwiski <lol> A jakie ciekawskie. Zupełnie jak mój urwis szalony! Dużo głasków dla nich. Żeby zawsze już było tak wesoło!
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Jakie łobuziaki, trzeba mieć oczy szeroko otwarte.
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

<lol> widać że masz przez cały czas wesoło w domu <lol> Ciekawskie stadko nie daje o sobie zapomnieć. Super :kotek:
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Ale się u Ciebie dzieje... <shock> Wow! Kapitalne stadko. Wzruszyłam się, że "tymczasy" zostały. Swojego czasu też miałam taki pomysł, ale znajomi mi powiedzieli: Nie wyglupiaj się tylko pojedź i odrazu zaadoptuj kota ze schroniska. Przecież wiadomo, że jak do Ciebie trafi na "krotko" to zostanie na zawsze! I musiałam przestać uprawiać "samooszukiwanie". ;-)) Przepraszam za <offtopic> .
Głaski dla stadka. :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: <serce> I :hug: dla Ciebie i Twojej rodzinki za dobre <serce> .
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Kosanna ja cały czas bym chciała być domem tymczasowym, ale widac sie do tego nie nadaję. Ostatnio chciałam dosłownie na kilka dni przyjąć 2 kotki tuż po sterylce, ale mój syn który ma ferie i w dodatku chodzi do technikum weterynarii sie nie zgodził :-x :-x
Mnie nie ma po 10 godzin dziennie więc nie wzięłam.
Nie mam poparcia w rodzinie co do tymczasowania a bardzo bym chciała pomagać bezdomnym kotom.
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Masz super Futerka w szufladach układają ,toaletę sprzątają, pranie robią,łóżko zaścielają choinkę pomagały rozebrać gdzie byś znalazła takie pracowite kotuchy??? wygłaskaj je odemnie :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany