Hagrid BLH a

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
alillah
Posty: 60
Rejestracja: 04 gru 2012, 18:45

Re: Hagrid BLH a

Post autor: alillah »

Dziękujemy za miłe słowa <oops> , żeby jeszcze Hagrid wziął sobie do serca jaki z niego śliczny i grzeczny koteczek i zaczął suche chrupki jeść :-?
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Hagrid BLH a

Post autor: Aga12 »

Zacznie,zacznie.A może kup mu jakąś zabawkę,gdzie wrzuca się chrupki.Kotek mając zajęcie wyciąganiem chrupek nauczy się jednocześnie,że to to służy do jedzenia :-?
Widziałam takie gadżety w zooplusie.
Awatar użytkownika
alillah
Posty: 60
Rejestracja: 04 gru 2012, 18:45

Re: Hagrid BLH a

Post autor: alillah »

Dawno nas nie było :)

Przy okazji - mam taki problem bardzo "niebrytkowy"... Mój kot jest ZA BARDZO miziasty! Nie mogę się od niego opędzić. Ba - teraz nawet jak to piszę usiłuje się wryć między moje ręce i ułożyć na touchpadzie w pozycji "głaskaj mnie!". Czy istnieje taka możliwość "wygłaskania" kota na zapas? Bo czasem potrzebuję się pouczyć, ugotować coś, albo udzielić lekcji (udzielam indywidualnych lekcji z hiszpańskiego i angielskiego w domu) i Hagrid mi niestety to utrudnia... Pewnie czuje się samotny trochę, bo jest jedynym kotkiem w mieszkaniu, ale o dokoceniu nie ma mowy, bo mój chłopak uważa, że jeden kot to już za dużo :->

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Hagrid BLH a

Post autor: yamaha »

Koniecznie daj mi adres hodowli, z ktorej pochodzi <rotfl>
Awatar użytkownika
alillah
Posty: 60
Rejestracja: 04 gru 2012, 18:45

Re: Hagrid BLH a

Post autor: alillah »

Yamaha, uważaj o co prosisz, bo w tej hodowli lada dzień będą mieć małe kociaczki..... <diabeł>

http://www.puchatykot.pl/
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Hagrid BLH a

Post autor: yamaha »

Zartowalam ;-))
Ja teraz to sie nawet ciesze, ze dokocenie u mnie nie w planie, bo za Chiny ludowe nie moglabym sie zdecydowac.... tyle cudnych maluszkow sie tu na forum rodzi.... <zakochana>
Awatar użytkownika
alillah
Posty: 60
Rejestracja: 04 gru 2012, 18:45

Re: Hagrid BLH a

Post autor: alillah »

Ja też dokocenia nie planuję, bo jednak mieszkanie nie jest z gumy, ale za to chętnie oglądam wszystkie maluszki <zakochana>
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Hagrid BLH a

Post autor: Agnes »

haha, myśle, że na zapas wymiziać się nie da <lol> musimy z tym żyć <mrgreen> moja też jedynaczka i do tego upierdliwa, że hoho <mrgreen> <serce> Hagrid pięknie rośnie <zakochana>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Hagrid BLH a

Post autor: Becia »

Ależ on rośnie, śliczny kudłatek <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Hagrid BLH a

Post autor: Audrey »

Chętnie się z Tobą zamienię na tydzień. Weź mojego, który przychodzi na mizianki, kiedy chce... szczególnie w godzinach wczesnoporannych :) A ja wezmę Twojego i w końcu poczuję, co oznacza kot na kolanach <lol>

Piękny jest <serce> <serce>
Zablokowany