Roger

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
madzialenka06
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Roger

Post autor: madzialenka06 »

O widzisz u mnie też kózki się pojawiały jak nie wycierałam wcześniej teraz już sobie zaczął sam z tym radzić i dzielnie sobie czyści nosek , bo zaczęło go to chyba denerwować. Podobno leniuszki na początku nie zwracają na to uwagi i trzeba ich wspomagać w czyszczeniu nosków tak przynajmniej mówił mój hodowca a to wet więc może ma trochę racji.
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

No nie chcę panikować, skoro do tej pory nic mu się nie działo. Oddycha normalnie i cichutko, nie żeby miał nosek zatkany. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Roger

Post autor: jasminka »

Taki brudny nosek często mają kocięta są ciekawskie wszędzie z racji małych rozmiarów wejdą i również do miejsc gdzie jest więcej kurzu myślę że to po prostu '' brudny noseki ''podobnie jest ze śpiochami w oczkach :-)
Awatar użytkownika
madzialenka06
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Roger

Post autor: madzialenka06 »

A co tam u Rogera słychać ??? Może jakaś sesja była i jego Pańcia chce się pochwalić ??? <mrgreen>
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

A Pańcia Rogera ostatnio zapracowana troszkę, ale może dziś zrobimy jakąś sesyjkę:) Tym bardziej że Roger pakuje mi się od kilku dni do prysznica <mrgreen> . A później cały brzuszek i łapki ma mokre <lol> .Może dziś go uchwycę w fajnej sytuacji to wrzucę jakieś foteczki:). Fajnie że nas odwiedzacie:)
Awatar użytkownika
madzialenka06
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Roger

Post autor: madzialenka06 »

No to czekam z niecierpliwością z Atesem na jakieś świeże zdjęcia Rogera <tańczy> <tańczy> <tańczy>
W takim razie ma kto Pańci plecki myć pod prysznicem <rotfl>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Roger

Post autor: MoniQ »

Nasza Khaleesi też uwielbia się pakować pod prysznic. Ostatnio nawet od góry, co jest przerażające :D
Czekam na :foto: :foto:
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

MoniQ pisze:Nasza Khaleesi też uwielbia się pakować pod prysznic. Ostatnio nawet od góry, co jest przerażające :D
Czekam na :foto: :foto:
<strach> Mam nadzieję że z czasem Roger nie wpadnie na taki sam pomysł jak Khaleesi <lol> . Ale powiem Wam że powinniśmy mieć własnego fotografa, który fotografowałby nasze miny i reakcje na poczynania naszych milusińskich <lol> . To by dopiero było coś <lol> .
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

Mamy nową sesyjkę :-) chociaż łatwo nie było. Roger ogólnie nie jest zainteresowany pozowaniem do zdjęć <suchy> , znaczy czasem ładnie się ustawia jak go wołam, ale robię zdjęcia telefonem i zbyt długi mam czas oczekiwania od pstryknięcia do zrobienia zdjęcia.

Otóż mój kocurek pochłonięty był zabawą mmmmmmm jaka pyszna będzie ta myszka :->
Obrazek

yyyyyy..... Co mi przeszkadzasz?? Zadowolona?? Masz to zdjęcie ??
Obrazek

Rogerek stwierdził że zbytnio mu przeszkadzam i poszedł na podłogę pobawić się wiszącą myszką:
Obrazek

Po czym stwierdził że jeśli nie zrobię mu ładnego zdjęcia to nie odpuszczę. Mruknął i za pozował od niechcenia:) A Pańcia zadowolona że ho ho :-D .
Obrazek
Awatar użytkownika
madzialenka06
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Roger

Post autor: madzialenka06 »

O widzę ,że i u Rogerka dupka się większa zrobiła <lol> <lol> <lol>
Też ledwo w drapaczku się mieścimy ze swoją zgrabną dupeczką <rotfl>
Ale jaką on ma już śliczną dużą główkę <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Głaski od e-cioci dla Rogerka :kotek:
Zablokowany