Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Ewmeta
Posty: 66
Rejestracja: 12 paź 2010, 09:03

Post autor: Ewmeta »

madziulam2 pisze:
Ewmeta pisze:i jak tylko któreś z nas usiądzie na kanapie zaraz ma kotka na sobie
ja taż tak chcę!!!
no ja mam nadzieję, że naszemu juz tak zostanie i nie zmieni nawyków z wiekiem :D
W każdym razie chyba bardzo tęskni jak nas nie ma. bo ja się tylko pojawimy to miauczy do momentu aż nie zostanie wzięty na ręcę i wyprzytulany z całusami włącznie <lol>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Strzał w dziesionę -koty pokochały,raz na górze,raz na dole,nawet na poduszkach!
Jestem zadowolona,naprawdę.I zabawa i sen się tam uskutecznia.Weeklina
Wybierałam większe,żeby im było przyszłościowo- a ta wieżyczka jest doslownie wielka <lol>
Oczywiście był ubaw po pachy,kiedy strach w oczach z powodu oggggrrromnego przerażającego kartona,w którym owy domek przyjechał <lol>
Po krótkiej zachęcie jednak-udalo się.
Awatar użytkownika
rachelsztolcman
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2010, 10:19

Post autor: rachelsztolcman »

Pani Ewa na tym blogu - www.ewick.blox.pl - robi (na drutach albo dziergając) moim zdaniem bardzo ładne i oryginalne legowiska dla kocurków, zresztą różne inne rzeczy też. Jej kociaste (a ma cztery) chyba lubią leżeć na tych poduchach, przynajmniej na zdjęciach tak wygląda... :-)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Bardzo ładne legowiska i pomysł ciekawy. :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Bardzo fajne te legowiska, tylko ciekawe jak jest z praktycznością, tzn. z czyszczeniem z kłaków. Ja miałam takie wełniane narzuty to tak się do nich sierść powbijała, że żadne pranie i odkurzanie nie pomogło i w końcu wyrzuciłam je.
Ale pomysł i wykonanie tych oponek bardzo fajne.
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

fajne :-)
Marzena
Posty: 145
Rejestracja: 07 wrz 2010, 17:51

Post autor: Marzena »

Dracanka pisze:Strzał w dziesionę -koty pokochały,raz na górze,raz na dole,nawet na poduszkach!
Jestem zadowolona,naprawdę.I zabawa i sen się tam uskutecznia.Weeklina
Wybierałam większe,żeby im było przyszłościowo- a ta wieżyczka jest doslownie wielka <lol>
Oczywiście był ubaw po pachy,kiedy strach w oczach z powodu oggggrrromnego przerażającego kartona,w którym owy domek przyjechał <lol>
Po krótkiej zachęcie jednak-udalo się.
Czy po czterech miesiącach użytkowania kotom nadal odpowiada? Korzystają ?
Na wielu zdjęciach z Waszych domów widzę takie domki wiklinowe i zastanawiam się nad zakupem.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Moje korzystają wszystkie trzy z domków wiklinowych mam 3 budki z wikliny i jedną z materiału :-)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Marzena pisze:
Dracanka pisze:Strzał w dziesionę -koty pokochały,raz na górze,raz na dole,nawet na poduszkach!
Jestem zadowolona,naprawdę.I zabawa i sen się tam uskutecznia.Weeklina
Wybierałam większe,żeby im było przyszłościowo- a ta wieżyczka jest doslownie wielka <lol>
Czy po czterech miesiącach użytkowania kotom nadal odpowiada? Korzystają ?
Na wielu zdjęciach z Waszych domów widzę takie domki wiklinowe i zastanawiam się nad zakupem.
Super sprawa, nadal bardzo lubiany przez wszystkie koty.
Śpią często, nie tylko drapak jest oblegany, wiklina fajna, czasem poskubią,
zrobiły sobie dziurki z tyłu, ale ogólnie fanastyczny produkt. Przeważnie śpią u góry.
Myślę, że jest im tam bardzo wygodnie, bo pozy odchodzą tam klasyczne! <lol>
Marzena
Posty: 145
Rejestracja: 07 wrz 2010, 17:51

Post autor: Marzena »

Kupimy. Na Allegro są cenowo korzystne. Tylko trochę mniejsze od tych, które mają kotusie Dracanki. Ale 45 cm myślę, że wystarczy.
Zablokowany