Bentley - niebieski brytyjczyk

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Miss_Monroe pisze:Bentley robiąc się coraz straszy jest coraz większym przytulasem <zakochana> . Dziś chyba z dwie godziny nad ranem mnie lizał, włączył traktorek i przytulał <zakochana> . W dzień przychodzi, ładuje się na kolana, kładzie na plecy i trzeba po brzuszku głaskać <lol> .
Ty to szczęściara jesteś i jeszcze na dodatek tak się obnosić z tym publicznie <diabeł> <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Wez o jakims "wakacyjnym wynajmie pieszczocha" pomysl...
Na dluuuugie przytulanie to sie moja Missy namowic nie daje :nie:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Sonia pisze:
Miss_Monroe pisze:Bentley robiąc się coraz straszy jest coraz większym przytulasem <zakochana> . Dziś chyba z dwie godziny nad ranem mnie lizał, włączył traktorek i przytulał <zakochana> . W dzień przychodzi, ładuje się na kolana, kładzie na plecy i trzeba po brzuszku głaskać <lol> .
Ty to szczęściara jesteś i jeszcze na dodatek tak się obnosić z tym publicznie <diabeł> <lol>
Myślę, że jak Bentley się dowie, jak publicznie mówię o jego uzewnętrznianiu uczuć, to zamknie się w sobie i będzie koniec miłości <lol>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

mój Bronuś to przytulasty jest jak Pańcia z łóżka nie wstaje a on głodny jest ... <lol>
wtedy mizianki, mruczanki i inne tam takie .... <mrgreen>
fajnie masz z Bentleykiem, oj fajnie .... :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Zwazywszy na wielkosc Bronusia, cos czuje ze nie czesto masz przytulanki <lol> (czytaj : nie czesto jest glodny Twoj Mis)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley pochłania takie ilości jedzenia, że <shock> <lol> .
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley własnie mi zwymiotował białą, bezzapachową pianą :-( . Jesteśmy na tydzień u teściowej, a nie wzięłam jego książeczki zdrowia :-( . Dzwoniłam do swojej weterynarz w Warszawie i opisałam problem, powiedziała, że to może być objaw przeziębienia :-( . Jak wymioty się powtórzą to trzeba jechać do weterynarza, muszę Bentley'a dziś obserwować. Ostatnio byliśmy na wizycie kontrolnej, żeby go osłuchać itp. i było wszystko w porządku. Bentley zachowuje się normalnie, nie jest osowiały. Nie wiem co to mogło być..
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Proszę spokojnie obserwować, nie panikować :) można podać pastę odkłaczającą - tak się niekiedy dzieje, gdy kot chce "zrzucić" kłaczka zalegającego w żołądku, ale się nie uda, nie zawsze musi to być objaw chorobowy. Niekiedy włos przyklei się do przełyku i pobudza odruch wymiotny.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Pani Doroto bardzo dziękuję za wiadomość. Pastę co prawda podawałam wczoraj ale zaraz podam ponownie. Podaję mu Bezo Pet 2x w tygodniu i Fibre raz w tygodniu, chyba zwiększę podawanie Bezo Peta do trzech razy...
Awatar użytkownika
Witcha
Posty: 453
Rejestracja: 19 mar 2012, 14:08

Post autor: Witcha »

o kurcze ;(

biala bezzaapachowa piana to sie u psow pojawia jak sie trawy ojedza... a Bently nie pojadł trawy? przepraszam za porownanie ale moze widzialas i to tez warto wetowi powiedziec
Zablokowany