Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Natashas »

Dorszka pisze:Natashas, Clara miała własnie takie "zapóźnione" kostnienie, ale nie potrafię powiedzieć, niestety, kiedy się zakończyło - gdy miała rok, też została na podstawie wieku kostnego "odmłodzona" o kilka miesięcy. Po "kocięcej" diecie po dwóch- trzech miesiącach łapki stanęły prawidłowo, nawrót nadgarstkowy nastąpił raz po jej drugim miocie, w którym miała 5 kociąt, a potem drugi raz gdy miała 7 lat, i diabeł jakiś z ówczesnym lekarzem podkusił mnie, żeby zmienić karmę na kastratową - po zmianie na PoN łapki znów wróciły do normy (ale trwało to długo), i (odpukać!) nigdy do tej pory się nie "zepsuły", a Clara już 13 wiosnę dobrze zaczęła. Ale też Clara zawsze na bogatych karmach była.

Niestety, nie powtórzyłam nigdy RTG, bo nikt mi nie zalecił, dziś sama bym sprawdziła, ale 10 lat temu...

Ale Pajton załamuje inaczej łapy jedynie w pozycji, gdy stawia je w pozycji palcami na zewnątrz - oczywiście chciałoby się, żeby stawiał je zawsze w pozycji równoległej, jak na pierwszym zdjęciu, nie wiem, dlaczego niekiedy je wykoślawia, ale w takiej pozycji nadgarstki nigdy nie wyglądają "normalnie", to akurat jest "normą", że wtedy łapy nie stoją tak ładnie na paluszkach. Oczywiście RTG i wiek kostny to sprawa bezdyskusyjna, ale poza tym być może Pajton ma po prostu tendencję do wykoślawiania łap, trzeba popatrzeć na tylne łapy, bo to przeważnie idzie w parze. Ale w pozycji równoległej łapki i nadgarstki ustawione są prawidłowo.

A może proszę przesłać mi zdjęcie, to pokazałaby profesorowi Siembiedzie - tutaj pół Europy do niego się zjeżdża po certyfikowane zdjęcia w kierunku dysplazji i różnych takich rzeczy, jeśli Pani chce, to podejdę do niego i mu pokażę :)
Ja jestem szczęśliwa, że ten PON fees favorite się przyjął i nie ma kuwetkowej rewolucji, może to faktycznie kwestia dłuuuższego czasu na dobrej karmie i suplementów. Postaram się nagrać jak Pajton chodzi, bo wydaję mi się, że łapki układa inaczej niż Nanduś. Może to też pokaże czy te wykoślawienie wpływa na jego poruszanie się.

Ogromnie dziękuję za taką miłą propozycję, ale nie będę zabierać Pani cennego czasu i jak trzeba będzie to sama przyjadę do Wrocławia. Jednak chcę najpierw dać szansę Dr Bissenikowi... W każdym bądź razie na ten moment czuję się przez niego bardzo zlekceważona, bo czekam na telefon od wtorku i wykonałam już 6 telefonów do kliniki i za każdym razem " doktor operuje, ale informacja zostanie przekazana" na telefon komórkowy również nie udało mi się nawiązać połączenia. Mam nadzieję, że będzie sensowny powód skąd brak reakcji na moją prośbę, gdy sam powtórzył w poniedziałek, że jutro jesteśmy w kontakcie <wsciekly>

Wyniki tarczycy przyszły dobre, może nie po środku widełek, ale też nie na dolnej granicy jak w tych badaniach z czerwca.

Naskrobałyście wszystkie tyle postów przez dwa dni, że trochę mi zajmie zanim to nadrobię :kwiatek:
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Beate »

Pajtoniku <zakochana> zdróweczka <ok>
Dzidziuś słodki bardzo <zakochana>
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: oleena »

Kciuki za zdrówko Pajtonka <ok> <ok> <ok> Nanduś niezmiennie powala mnie swoją wielkością <serce>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Luinloth »

Pajtoniku, co się dzieje? Proszę nie chorować <ok>
Głaski dla obu misiów :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Beate »

Pyzulku Pajtonku <zakochana> kociego szczęścia i duuuużo zdrówka :kotek: :kotek: :kotek: :tort:




Że też Pańcia żadnego obwieszczenia ze zdjęciami nie dała, no :hammer:
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: dagusia »

A ja wczoraj niedobra zupełnie zapomniałam o Tobie kochany :axe:

Życzę Ci wszystkiego kocio najlepszego :tort: nich Pancia Cie rozpieszcza i spelnia wszystkie zachcianki :tort: bądź zdrow i żyj jak najdłużej! :winko:
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Natashas »

Dziękujemy za pamięć, to prawda wczoraj moja mała żabka miała urodziny :tort:

obrazek

Na tej ślicznej główce aktualnie same zmartwienia i rozważania nad sensem życia :kotek:

obrazek

obrazek

Co to już dwa latka???

obrazek

Sama matka jesteś stara <zły>

obrazek

A do tego ten upierdliwy braciak

obrazek

Czasem się przydaje jako poduszka

obrazek

Pajtoniku słoneczko moje najsłodsze ciesz mnie swoimi głośnymi okrzykami jak najdłużej <serce>
Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby dopisywało Ci zdrówko i łapki się wyprostowały :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: yamaha »

O raaaaaaaany, no kocham tego kota, no cudny byl jest i bedzie. <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
O. <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Sonia »

Pajtoniku, bułeczko słodka, dużo zdrówka ci życzę, bo to najważniejsze i żeby łapeczki były zdrowe i silne :kotek: :kotek: :kotek: :tort: :winko:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Przystojniak Pajton z bratem Nandusiem

Post autor: Kamila »

Pajtusiu, dużo zdrówka, prostych łapek i mnóstwo zabawy ci zyczę :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: Śliczny jesteś <serce> <serce> <serce> <serce>
Zablokowany